En
حجم:۷.۷ مگابایت
نسخه: ۱.۰(۱۳۹۲/۰۱/۱۸)
کتاب
۳.۶۷
۹
۳
هزار
دانلود
صدای پای آب #1

   توضیحات

‏‏- صوت همگام با متن
‏- جستجو در صدا و متن
‏- علامت گذاری
‏- حاشیه نویسی
‏- تنظیمات پیشرفته صفحه مطالعه
‏سهراب سپهری -۱۵ مهر ۱۳۰۷ در قم – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران- شاعر و نقاش ایرانی بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌است. وی پس از ابتلا به بیماری سرطان خوندر بیمارستان پارس تهران درگذشت. شعر وی صمیمی، سرشار از تصویرهای بکر و تازه‌است که همراه با زبانی نرم، لطیف، پاکیزه و منسجم تصویر سازی می‌کند. از معروفترین شعرهای وی می‌توان به: نشانی، صدای پای آب و مسافر را نام برد که شعر صدای پای آب یکی از بلندترین شعرهای نو زبان فارسی است.
‏زنده یاد خسرو شکیبایی ،شعر صدای پای سهراب را با صدای زیبایش دکلمه کرده است. از اینرو تصمیم گرفتیم این بار این اثر فاخر را با صدای ماندگار وی ، بصورت همگام با متن در قالب یک نرم افزارویژه اندروید ارایه دهیم!جلوه های ویژه صوتی،صدای زیبای خسرو شکیبایی،محتوای زیبا و صمیمی شعر صدای پای آب و... همه و همه درکنار هم ،لذت مطالعه را چندین برابر کرده است!
‏امکانات برنامه :
‏هر ماه یک کتاب بخوانیم!

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن وضعیت گوشی
  • دیدن وضعیت شبکه
  • ارسال اس ام اس
  
۹
  
۳.۶۷
🎹هه ژارر🎹
۱۳۹۵/۰۶/۰۲
من اینو یک سال قبل دانلود کردم همشو گوش دادم ولی الان بازم خواستم گوش کنم ولی فعال نمیشه مشکل چیه برای اونهای که فعال شده راهنمایی کنیدممنون
  
نائله
۱۳۹۵/۰۶/۱۶
سلام. من دنبال برنامه ای هستم که صدای خود ادم باشه. یه جور اهیات برای صدا گذاری روی بحث های دینی که درواقع صدای کمی توی بحث باشه. چی بهش میگن؟
  
akeyvan26
۱۳۹۳/۰۷/۰۳
فعال نمیشه درست کنید لطفا