استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
نت برد - از تحریم ها بگذر!

نت برد - از تحریم ها بگذر!

اینترنت بدون محدودیت!

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۰۰۷۸۲-Beta
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده NT
‏‏نِــت بُرد! از تمامی محدودیت ها و تحریم های اینترنتی با یک کلیک بگذر!
‏تا حالا بازی های پرطرفدار خارجی فیلتر شده برای اندروید رو امتحان کردی؟ حتما دیدی وقتی از ابزار های ضد فیلتر استفاده میکنی هم اینترنت زیاد مصرف میشه ، هم سرعت کم و میشه و پینگت بالا میره ، هم دستگاهت زود داغ میشه و... قطع و وصلی های وسط بازی رو که دیگه نگو! خلاصه همه عوامل دست به دست هم میده که اعصابت به هم بریزه و کلا بیخیال بازی بشی! اما نگران نباش ، ما اینجا در نت برد محدودیت های بیشتر از ۳۰ بازی موبایلی تحریمی ، از جمله پابجی موبایل رو شکستیم!
‏نت برد یک نرم افزار 'ایرانی' و 'کاملا قانونی' به جهت دسترسی به وبسایت های بین المللی که تحریم های ناعادلانه بر کاربران ایرانی اعمال کرده اند میباشد ، نت برد همواره امنیت ، حریم خصوصی و راحتی کاربر را در اولویت قرار میدهد، نت برد تنها به جهت دسترسی به وبسایت های تحریمی و همچنین افزایش سطح پایداری اینترنت دستگاه کاربر طراحی و منتشر شده است.
‏موقعیت های ۱۸ سرور فعال قدرتمند نت برد در سراسر جهان:
‏🇺🇸 ایالات متحده آمریکا - USA : پنج سرور
‏🇬🇧 انگلستان - ENG - GB : پنج سرور
‏🇫🇷 فرانسه - FR : دو سرور
‏🇮🇹 ایتالیا - IT : دو سرور
‏🇵🇱 لهستان - PL : دو سرور
‏🇩🇰 دانمارک - DK : دو سرور
‏نت برد چیست؟ ضدفیلتر یا تحریم شکن؟!
‏نت برد ابزاری به جهت دسترسی به وبسایت های خارجی است که دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده اند ، بدیهی است نت برد وبسایت هایی را که توسط مقامات قضایی و کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه ( همچون وبسایت های حاوی محتوای مستهجن و سایر وبسایت های در تناقض با قوانین جمهوری اسلامی ) مسدود شده اند را به هیچ عنوان باز نمیکند!
‏پوشش شبکه:
‏به جرات میتوان گفت که نت برد با ۱۸ موقعیت ( سرور ) قدرتمند ، 99 درصد وبسایت های تحریمی موجود را پوشش میدهد ، مهم ترین و کاربردی ترین این وبسایت ها که توسط نت برد پشتیبانی میشوند:
‏- spotify.com
‏- paypal.com
‏- pubg.com
‏- pubgmobile.com
‏- visa.com
‏- android.com
‏- oracle.com
‏- intel.com
‏- nvida.com
‏- adobe.com
‏- amd.com
‏- ebay.com
‏- vmware.com
‏- att.com
‏- imdb.com
‏- lenovo.com
‏- onesignal.com
‏- gradle.com
‏- و +۲۰۰۰ وبسایت و اپلیکیشن تحریمی دیگر!
‏در صورتی که در هنگام استفاده از اپلیکیشن متوجه شدید که وبسایت تحریمی توسط نت برد باز نمیشود ، ابتدا از اتصال صحیح خود به اینترنت و فعال بودن نت برد مطمین شوید ، در صورت تداوم مشکل میتوانید از داخل اپلیکیشن 'گزارش وبسایت تحریمی' ارسال کنید ، وبسایت اعلامی شما نهایتا پس از 1 ساعت به سایت های تحت پوشش اضافه میشود.
‏امنیت:
‏نت برد بدون نیاز به راه اندازی اتصال شبکه خصوصی مجازی تنها با ایجاد تغییرات غیر سیستمی اتصالات شبکه تلفن همراه و اصلاحات در DNS و PORT های اتصال به شبکه ، دسترسی کاربر به تمامی وبسایت های تحریمی را میسر میکند. نت برد هرگز به داده کاوی ، ذخیره اطلاعات و تعقیب موقعیت کاربر نمیپردازد ، این موضوع با یک بررسی امنیتی ساده از دسترسی ها و مجوز های اخذ شده توسط برنامه قابل اثبات است.
‏حریم خصوصی:
‏نت برد یک سامانه کاربرمحور میباشد ، از این رو تمام سعی نت برد بر این است که حریم خصوصی کاربر در بالاترین سطح قراربگیرد ، از این رو در نت برد شاهد تبلیغات ناخواسته و آزار دهنده بصورت اعلان (نوتیفیوکیشن) و تبلیغ های تمام صفحه ناخواسته نیستیم! و همچون اپلیکیشن های گذر از فیلتر مرسوم تبلیغات ویدیویی و اجباری در این برنامه وجود ندارد!
‏سرعت:
‏نت برد مانند اتصالات شبکه مجازی خصوصی عمل انتقال داده ها از سرور اصلی به موقعیت های سرور های مختلف و سپس دستگاه کاربر را انجام نمیدهد ، این عمل موجب افزایش سرعت چند برابری نسبت به نرم افزار های گذر از تحریم و ضدفیلتر های مشابه میشود.
‏مصرف داده:
‏کلید ارتباط بین سرور های موجود در نت برد با دستگاه کاربر DNS های اتصال به شبکه به جهت مصرف ترافیک میباشد ، از این رو مصرف داده در هنگام فعال بودن یا غیر فعال بودن نت برد هیچ تفاوتی ندارد! همچنین بر خلاف سایر اپلیکیشن های ضد فیلتر مشابه ، ترافیک سایت های داخلی حتی در صورت فعال بودن نت برد همچنان نیم بها محاسبه میشود و این بزرگ ترین مزیت برای نت برد در برابر نرم افزار های ضد فیلتر محسوب میشود.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏نت بــرد!  تجربه اتصال اینترنتی ایمن ، بی دردسر و بدون محدودیت! 
‏• استفاده از استاندارد اتصال جدید 
‏• بکارگیری TLS و NSX-Connect 
‏• امکان تبادل اطلاعات تحت NS 
‏• بروزرسانی رابط کاربری 
‏• رفع مشکل خروج از برنامه 
‏• امکان اتصال هنگام بوت 
‏• رفع ایرادات و مشکلات جزیی