خانه برنامه پزشکی و سلامت
نسخه نویسی (مخصوص پزشکان)

نسخه نویسی (مخصوص پزشکان)

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده محمد ممیزی
‏‏برنامه ای جامع از نسخه های آماده بیماری ها برای پزشکان، آماده سازی شده است. همانطور که می دانید در علم پزشکی به روز بودن بسیار حائز اهمیت می باشد به همین دلیل از مهم ترین ویژگی این برنامه می توان گفت که ویرایش شده در سال 1397 می باشد .
‏سعی شده است در محیطی کاملا گرافیکی و از نظر کارکرد ساده، توضیحات مربوط به هر نسخه آماده هر بیماری ارائه شود. کلیه بیماری ها به صورت کاملا طبقه بندی شده در بخش های داخلی، اطفال، زنان و .... ارائه شده است.
‏برای تهیه این برنامه زحمت زیادی کشیده شده است و بخش نسخه های بیماری های پوستی به صورت رایگان ارائه شده است تا بتوانید به راحتی برنامه را ارزیابی نمایید و سپس با خیالی آسوده اقدام به تهیه اشتراک با مبلغی ناچیز نموده و از کلیه بخش های برنامه استفاده نمایید.
‏از جمله امکانات برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد
‏- ویرایش سال 1397
‏- نسخه های طبقه بندی شده
‏- قابلیت جست و جو در نام بیماری
‏- قابلیت جست و جو در متن نسخه ها
‏- توضیح کامل درباره دوز داروها
‏- توضیح در مورد شیوه استفاده از داروها
‏- تغییر سایز متون برای مشاهده بهتر
‏- تغییر فونت متون برای سلایق مختلف
‏‏اضافه شدن بیماری های جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟