خانه برنامه آموزشی
آموزش انگلیسی با نقاشی 1

آموزش انگلیسی با نقاشی 1

یکی از ساده ترین آموزش

تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده ا. ستاریان
‏‏مجموعه ' آموزش انگلیسی با تصاویر ' شامل سه کتاب میباشد که به خاطر حجم قابل توجه ، هر کتاب بصورت یک نرم افزار ارائه میشود.
‏این مجموعه آموزشی به کمک تصاویر ساده و بدون نیاز به فرهنگ لغت ، انگلیسی را خیلی راحت قابل فهم میکند.
‏در کتاب اول در حدود پانصد واژه انگلیسی در جمله ها و موقیعت های گوناگون استفاده شده است.
‏در جهان امروزی میلیون ها نفر برای آموزش زبان انگلیسی از این مجموعه استفاده کرده اند که این تعداد نشان دهنده موثر بودن آن می باشد.
‏من ادعا نمی کنیم این مجموعه از بهترین و جامع ترین منابع آموزشی می باشد. بلکه اعتقاد داریم برای آموزش زبان جدید ، راه ها و روشهای گوناگونی وجود دارد که به خود زبان آموز بستگی دارد از چه روشی بهتر نتیجه می گیرد.
‏به هر حال بنده نویسنده این سه کتاب نیستم و من نیز مثل شما در حال آموزش زبان انگلیسی هستم .
‏در بین ده ها گیگا بایت منابع آموزش زبان انگلیسی ، این مجموعه را به دلایل مختلف انتخاب نمودم تا با نوشتن یک نرم افزار بتوانم راحت و آسان از آن استفاه کنم.
‏به لطف خدا امیدوارم شما نیز از این نرم افزار استفاده نمایید تا شاید کمک کوچکی جهت یاد گیری زبان انگلیسی به شما عزیزان زبان آموز کرده باشد.
‏در ضمن خوشحال میشوم جهت بهبودی کیفیت نرم افزار ، ایده ها و نظرات خود را از طریق دکمه نظر دهی نرم افزار ارسال نمایید.
‏‏تغییرات جزیی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟