خانه برنامه سبک زندگی
نسخه۱.۷.۳.۴
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۴/۰۳
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده وان تاج

‏‏اولین اپلیکیشن جامع مشاوره در ایران

‏قابلیت اپلیکیشن کاربر وان تاج

‏مشاوران برتر

‏سیستم جامعه مشاوران وان تاج ، افراد متخصص در زمینه های مختلف مشاوره ای اعم از مهاجرت ،حقوقی ، روانشاسی و خانواده ، تغذیه ، زناشویی ، مد و لباس ، پوست و مو ، زیبایی ، اطفال و کودکان ، حیوانات ، آشپزی ، تحصیلی و انتخاب رشته ، کامپیوتر و نرم افزار ، ورزشی و باشگاهی ، گردشگری ، مامایی و زنان زایمان ، دارویی ، پرستاری ، ترک اعتیاد ، دینی ، مهندسی ، طب سنتی ، بیمه ، محیط زیست ، گل و گیاه ، مکانیکی ، کسب و کار را از سراسر کشور گردهم آورده است تا کاربران مشاوره دریافت نمایند.

‏گفتگوی آنلاین

‏کاربران میتوانند موضوع مشاوره خود را به مشاور مربوطه در قالب پیام متنی ، پیام صوتی و فایل ارسال نموده و گفتگوی خود را در فضایی گرم و حرفه ای انجام دهد.

‏مقرون به صرفه

‏بستر ایجاد شده برای استفاده عمده خدمات اپلیکیشن جهت دریافت مشاوره کاملا ریگان میباشد و هیچ گونه مبلغی برای ارتباط با مشاور از کاربران دریافت نمیگردد.

‏حریم خصوصی

‏تمام اطلاعات ارسالی و دریافتی بین کاربران و مشاوران از قبیل فایل ها و داده های متنی در محیطی امن تبادل میشود و وان تاج این حریم را برای کاربران ایجاد کرده است.

‏جامع و کامل

‏در این سیستم تمامی دسته بندی های موجود به صورت کامل پشتیبانی میشوند تا کاربران بتوانند بدون نیاز به جستجو ، با یک اپلیکیشن به تمام نیاز های خود برسند.

‏امنیت پایدار

‏با توجه به نا امن بودن محیط و شبکه جهانی اینترنت ، تبادل داده ها باید در بستری امن و به دور از دسترس افراد سودجو تبادل بشود . وان تاج این محیط را فراهم کرده است.

‏طراحی واکنشگرا

‏رابط کاربری این سیستم و تجربه ای که کار کردن در داحل اپلیکیشن ها به کاربران و مشاوران القا میکند ، تجربه جذاب و شیرینی خواهد بود.

‏ساده و کاربردی

‏در عین حالی که سیستم از نظر بصری دچار پیچیدگی های خاصی نیست ، کاربران در محیطی ساده و زیبا در عین حال قدرتمند از نظر فنی با مشاوران در ارتباط خواهند بود.

‏‏مرتفع شدن مسایل مطروحه در ایرادات گرفته شده به نرم افزار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟