En
حجم:۹.۴ مگابایت
نسخه: ۱.۲(۱۳۹۳/۰۷/۳۰)
عکس و فیلم
۰
۰
۱۰۰
دانلود
۲ روز
گوگلی (گوگل و قابلیت های آن) #1
گوگلی (گوگل و قابلیت های آن) #2
گوگلی (گوگل و قابلیت های آن) #3
گوگلی (گوگل و قابلیت های آن) #4
گوگلی (گوگل و قابلیت های آن) #5

   توضیحات

‏‏شاید وقتی سرگئی برین و لَری پِیج دو موسس گوگل، این شرکت را در سال 1998 به ثبت رساندند،هیچ وقت فکرش را هم نمیکردند که این شرکت به یکی از 5 قدرت بزرگ صنعت آی-تی دنیا تبدیل شود. صفحه جستجوی گوگل بدون هیچ تردیدی رتبه ی اول محبوبیت را در میان پایگاه های اینترنتی دنیا داراست و روزانه بیش از یک میلیارد نفر در سراسر دنیا از قابلیت جستجوی آن استفاده میکنند.

‏اما گوگل در کنار امکان جستجو امکانات بیشمار دیگری نیز دارد.مثلا بازی گوگل که به نام گوگل اینگرس شناخته میشودبا موضوع انرژی مرموزی که در زمین آزاد شده و ذهن مردم را تحت تأثیر قرار داده است افراد را برای بازی کردن به بیرون از خانه و جستجو برای کشف انرژی محیط های بیرونی میکشدوتاکنون بیش از 5 میلیون دانلود داشته است.

‏گوگل به دنیای سخت افزار نیز وارد شده و محصولاتی مثل کروم باکس،گوگل گلس و گوشی های نکسوس را روانه بازار کرده است. به علاوه اینها قابلیت های دیگری نظیر گوگل فایبر،وِیز،بادی،بوکس و... از فعالیت های دیگر گوگل است.
‏اگر مایلید که با این سخت افزار ها،قابلیت هاوبیش از 120 محصول و ویژگی دیگر گوگل که شاید تا کنون حتی نامی از انها نیز نشنیده باشید آشنا شوید و با استفاده از برخی از انها کارهای روز مره خود را آسان تر کنید نرم افزار گوگلی را به شما پیشنهاد میکنیم.

‏نرم افزار گوگلی به عنوان اولین نرم افزار در این زمینه شما را با کاربردهای مختلف گوگل در زمینه های کاربردهای اجتماعی، بازار، خرید، کاتالوگ، کسب و کار، ویجت و سخت افزار، رسانه، جغرافیایی، توسعه دهندگان (Developers) و ... آشنا می کند.

‏این نرم افزار بیش از صد و بیست محصول گوگل را در دنیای سخت افزار و نرم افزار همراه با لینک به وب سایت و لینک دانلود اپلیکیشن آن ها در اختیار شما می گذارد.

‏این شما و این هم 'گوگلی'،کاری از PRK

   دسترسی های نرم افزار

  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • اینترنت
logo-samandehi