استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
داستان های انگلیسی صوتی 2

داستان های انگلیسی صوتی 2

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۳۱
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده پارسیما
‏‏مجموعه ای دارای ده ها داستان انگلیسی صوتی با ترجمه فارسی که سطح بندی شده میباشد و لغات مهم هر داستان را میتوانید در آن بخش مشاهده کنید . این مجموعه میتواند برای تقویت (listening) ، (Reading) ، دایره لغات و همچنین آشنایی بهتر با ساختار زبان انگلیسی آشنا شد .
‏اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید و یا یک حرفه ای فرقی نممیکنه این برنامه برای همه افراد مناسب هستش و با سطح بندی داستان ها هر فرد میتونه با توجه به سطح مهارت خودش درس مورد نظرش رو مطالعه کنه و تمرین کنه.
‏پس اگر به دنبال تقویت زبان انگلیسی خودت هستی و میخوای یک عالمه کلمه بدونی و مهارت های لیسنینگ و ریدینگ خودت رو محک بزنی این برنامه میتونه بهت کمک کنه.
‏تمامی فایل های صوتی این برنامه آفلاین میباشد و برای پخش نیازی به اینترنت ندارد!!
‏با قابلیت تغییر رنگ ، اندازه و فونت متن
‏این برنامه شماره 2 برنامه داستان های انگلیسی صوتی میباشد و برای راحتی شما عزیزان به دلیل حجم فایل های صوتی این برنامه را در دوبخش برای شما آماده کردیم تا راحت تر به محتوای ما دسترسی داشته باشید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده