خانه برنامه سیر و سفر
داکسی : DAXI  (نسخه راننده)

داکسی : DAXI (نسخه راننده)

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده داکسی
‏‏نسخه راننده نرم افزار داکسی
‏شبکه هوشمند ارائه خدمات داکسی در ابتدای سال 1397 تحقیقات و بررسی در زمینه حمل و نقل هوشمند حمل و نقل داخلی تصمیم به تولید نرم افزار داکسی گرفت. شهر مقدس مشهد بدلیل وجود بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج و حضور میلیون ها زائر حرم مطهر رضوی و نیز جمعیت قابل توجه ساکنین شهر مشهد ویژگی های خاصی را دارد که این شهر را از سایر شهرهای ایران متمایز کرده و بیشتر نیازمند تجهیز به سیستم های هوشمند می باشد. به خصوص در آستانه سال 2017 میلادی که شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی انتخاب گردیده است و نگاه جهان اسلام به این شهر معطوف شده، لذا ضروری به نظر می رسید که علاوه بر برنامه ها، پروژه ها و توسعه هایی که مسئولین محترم شهر مشهد برای این واقعه مهم پیشبینی نموده اند، حرکت هایی در زمینه توسعه حمل و نقل هوشمند شکل گیرد. پس از طی این مسیر مفتخریم به شما اعلام نماییم ناوگان داکسی هم اکنون آماده ارائه خدمات به زائران، مسافران، توریست ها و همشهریان عزیز مشهد مقدس می باشد.این سامانه در حال حاضر آمده بهره برداری برای همه عزیزان می باشد.امیدواریم کار فنی همکاران و تیم اجرائی ما گامی هرچند کوچک در پیشبرد اهداف کلان در پایتخت معنوی ایران اسلامی باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟