استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه پزشکی و سلامت
وتل - مشاوره تلفنی دامپزشکی

وتل - مشاوره تلفنی دامپزشکی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده یونس حق شناس
‏‏مشاوره دامپزشکی انلاین وتل
‏کرونا با اینکه این روزها مشکلات فراوانی را برای جوامع ایجاد کرده اما محاسن زیادی هم داشته بی شک دوران پسا کرونا شباهتی با دوران قبل نخواهد داشت تازه مفهوم خیلی از عادات روزانه را میفهمیم، معنای زمان را درک خواهیم کرد و ارزش وقت ها را بیشتر می دانیم. اپلیکیشن مشاوره تلفنی وتل زاده این دوران طلایی ست. دورانی که اگر چه پر از تهدید بود اما ما جوان‌های این مرز و بوم یاد گرفته ایم که چگونه از دل آتش و خاکستر سیمرغ وار دوباره زاده و بالنده شویم. این روزها همه ما معنای فضای مجازی و اینترنت را درک کردیم اما هیچ وقت به فکر استفاده از آن نبودیم حالا وقت آن است که حرکتی نوین در حرفه دامپزشکی آغاز شود. زمان آن رسیده که دامپزشکی با ابزارهای به روز و مدرن به سمت جلو حرکت کند.
‏تیم وتل با این تفکرات در شهرستان جم از توابع استان پرافتخار بوشهر شکل گرفت. دیگر لازم نیست اگر حیوان ما مشکلی داشت با صرف هزینه و زمان به مراکز دامپزشکی مراجعه کنیم. دیگر فرقی ندارد در کجای این مرز و بوم زندگی می‌کنیم. آیا دامپزشک در شهر یا روستای ما هست یا نه؟! این یعنی عدالت اجتماعی که همه ما حق استفاده یکسان از امکانات این سرزمین را داریم.
‏و اما دامپزشکان همراه با این نرم افزار می توانند درآمد خوبی را کسب کنند. در واقع هدف این استارتاپ در کنار حل مشکلی از جامعه، اشتغال‌زایی جهت همکاران دامپزشکی نیز بوده.
‏وتل ( vetel ) از ترکیب vet یعنی دامپزشک و tel به معنای تلفن تشکیل شده و به معنای دامپزشک تلفنی هست.
‏یعنی یکسری از دامپزشکان با ارسال درخواست همکاری در سایت vetel.ir و آپلود مدارک مورد نیاز (پس از تأیید صلاحیت) به جمع همکاران مشاور می پیوندند و می توانند به صورت اختیاری در هر زمانی از شبانه روز به صورت آنلاین شده و به سؤالات صاحبین کیس پاسخ داده و در ازای آن حق مشاوره خود را از طریق آپ دریافت نماید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع خطا
‏رفع مشکلات چت
‏اضافه شدن لیست دکتر های شب

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی