استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
رمان عشق و یک دروغ

رمان عشق و یک دروغ

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۵/۱۸
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده گروه ابنوس
‏‏نام رمان :رمان عشق و یک دروغ
‏نویسنده به قلم :مارگاریت وست
‏خلاصه رمان:
‏داستان درباره ی دو دختر به اسم سیسیلی و کاتی از طبقه متوسط و فروشنده هستش که با پس انداز حقوق خود برای تعطیلات به یک هتل گران قیمت ساحلی می روند. راجر بوکانانِ ثروتمند نیز برای درمان ذات الریه به همراه برادر و زن برادرش به این هتل آمده اند. راجر با شنیدن نظرات غیرمحترمانه سیسیلی در مورد خودش و زن برادرش نظرش نسبت به این دختر جوان جلب میشود .اما….
‏صفحه ی اول رمان:
‏راجر با شنیدن نام خود چرتش پاره شد و از آن حالت نیمه بیهوشی و خواب آلود بیرون آمد و متوجه شد که باید چند ساعتی خوابیده باشد. هنگامیکه راجر بوکانان روی صندلی راحتی در ایوان هتل دراز کشید آفتاب ملایمی بصورتش تابیده بود و زمزم? امواج دریا گوشش را نوازش میداد ولی اکنون که چشم می گشود هوا رو به تاریکی میرفت و نسیم سردی میوزید.
‏ناگهان صدای جوان و پرشوری سکوت را در هم شکست و گفت:
‏_ من افرادی مثل جناب آقای بوکانان را از خود راضی و غیرقابل تحمل میدانم، میدانی « کاتی » این مرد پیشخدمت مخصوص و شوفر و دو اتومبیل با خود به هتل آورده، دیروز چهار دفعه لباس عوض کرد و هر شب همراه شام شامپانی می نوشد.
‏مخاطب در جواب خنده ملایمی کرد و مجددا!ً آهنگ اهانت آمیز صحبت کننده با یک دنیا انزجار چنین ادامه داد:
‏_ و اما زن برادرش، هر کس چنین لباسهای گرانبها بپوشد و گل الماس روی کفش بزند زیبا بنظر می آید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده