خانه برنامه کسب و کار
ثروتگرام

ثروتگرام

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۸۵
تعداد نظرات۱۳۷
سازنده گروه برنامه نویسی ثامن
نسخهv۱.۰
حجم۱۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۱۰/۱۹
‏‏این آموزش منحصر به فرد به شما می گوید که چطوراز 25 میلیونکاربر ایرانی تلگرام ، بدون هیچ دانش یا علم خاصی ، در20 روز60 میلیون توماندرآمد زایی کنید. البته درآمد شما از این طریق هیچ سقفی ندارد و برای پولهای بیشتر از 60 میلیون تومان ، تنها جدّیت ، تلاش و پیگیری شما لازم است.
‏ممکن است در پهنه ی وسیع اینترنت آموزشهای مشابهی را ببینید که با رقم های بالا قصد دارند بخش ناچیزی از این آموزش را به شما منتقل کنند. اما بررسی تقریبا 90 درصد از آنها من را به این نتیجه رساند که در همه ی آنها بدون استثنا ریزه کاری ها و فوت های کوزه گری عمدا جا مانده تا شما تبدیل به رقیبی برای خودشان نشوید.
‏اما چون هدف ما راه اندازی کسب و کارهای پولساز برای شماست ؛ این کار را تمام و کمال و بدون هیچ نقصی انجام دادیم و حالا باید با افتخار اعلام کنم که نتیجه ی همه ی اینها اکنون در دستان شماست.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟