استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
متن یار

متن یار

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۲/۲۲
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده سمین سافت
‏‏✏️ کُپی کن تا ذخیره بشه!
‏✏️ «متن یار» یک اپلیکیشن کاربردی‌ست که متنهای مورد علاقه شما را ذخیره می‌کند، آن‌ها را دسته‌بندی کرده و بصورت امن نگهداری می‌کند تا هر وقت که اراده کردید آن را استفاده کنید :)

ویدئو معرفی برنامه

‏✏️ امکانات «متن یار» به همین‌جا ختم نمی‌شود، شما با نصب این برنامه یک دانلودر قوی اینستاگرام هم در تلفن همراه خود دارید که تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام را برای شما ذخیره می‌کند.
‏✏️ «متن یار» پا را از این هم فرا تر گذاشته؛ شما تمامی یادداشت های دم‌دستی خود را می‌توانید با استفاده از این برنامه بصورت دست‌خط بنویسید و ذخیره کنید تا دفترچه یادداشت شخصی نیز همراه خود داشته باشید.
‏✏️ در هر برنامه‌ای که باشید، هر متنی را کُپی کنید «متن یار» متوجه می‌شود و پنجره کوچکی⛶ را برای مدیریت متن نمایش می‌دهد؛ این متن‌ها را می‌توانید دسته‌بندی کنید؛ قابلیت حذف و افزودن دسته‌بندی وجود دارد.
‏✏️ «متن یار» دارای 'پنجره شناور' کاربردی می‌باشد که در هر کجای اندروید که باشید این پنجره همراه شماست تا هر وقت که اراده کردید، به متن‌های ذخیره شده در برنامه دسترسی سریع داشته باشید.
‏✏️ «متن یار» دارای ویجت صفحه نمایش نیز می‌باشد؛ با افزودن این ویجت به صفحه نمایش، به آخرین متن‌های ذخیره شده نیز دسترسی خواهید داشت.
‏✏️ با استفاده از قابلیت 'تهیه نسخه پشتیبان' و 'بازگردانی' ، «متن یار» امنیت داده‌ها را تضمین می‌کند.
‏✏️ همچنین می‌توانید بر روی «متن یار» رمز بگذارید تا فقط خودتان با کلمه عبور، قادر به باز کردن برنامه باشید. 'حریم خصوصی شما برای ما ارزشمند است'
‏امکانات دیگر:
‏🌅 1- دارای دو محیط کاربری (Theme) مجزا و زیبا
‏🔍 2- جستجوی هوشمند در متن‌ها
‏🔧 3- دارای تنظیمات کاربردی
‏❤️️ 4- امکان نشان کردن متن‌های مورد علاقه
‏💌 5- قابلیت به اشتراک‌گذاری متن‌ها
‏🔟 و ده ها قابلیت دیگر...😍
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده