خانه برنامه آشپزی و رستوران
سه فود | سفارش آنلاین غذا در همدان

سه فود | سفارش آنلاین غذا در همدان

سفارش آنلاین | همدان

تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آشپزی و رستوران
سازنده سه فود
‏‏سه فود؛ سامانه آنلاین سفارش و ارسال غذا در استان همدان است.
‏این اپلیکیشن با تحت پوشش قرار دادن رستوران ها و فست فود های خوب شهر همدان، امکان سفارش آنلاین را حتی برای رستورانهایی که سرویس ارسال ندارند فراهم می کند.
‏شما با نصب سه فود می توانید در هر جایی از شهر، غذای مورد علاقه خود را از رستوران مورد نظرتان سفارش دهید و در کمترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید.
‏قبل از سفارش غذا می توانید عکس و قیمت غذا را مشاهده کنید و با خواندن نظرات دیگران در مورد غذاها، سفارش بهتر و مطلوبتری داشته باشید. همینطور با استفاده از فودیگرام میتوانید غذایی که سفارش دادید را نقد کنید و با ارسال عکس آن بقیه را از کیفیت آن مطلع کنید!
‏با استفاده از امکان پرداخت سفارشات به صورت آنلاین در سه فود دیگر نیاز به همراه داشتن پول نقد نیست. علاوه بر پرداخت آنلاین توانایی پرداخت به صورت نقدی و یا استفاده از کارت خوان نیز فراهم شده است.
‏با سه‌فود غذاتو آنلاین سفارش بده!
‏‏آپدیت قرمز زمستونی سه فود   

‏- رفع مشکل عدم نمایش لیست رستوران 
‏- نمایش بهتر نظرات، قیمت ها و محتویات 
‏- بهبود نمایش جزییات سفارش 
‏- رفع مشکل پرداخت با کیف پول 
‏- امکان بزرگ شدن عکس محصولات با لمس آن 
‏- حل مشکل اجرا نشدن برنامه بر روی اندروید 4
‏- تغییرات ظاهری در صفحه اصلی 
‏- رفع ایرادات جزیی و بهبود تجربه کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟