خانه برنامه کتاب
آداب معاشرت و اصول شهروندی

آداب معاشرت و اصول شهروندی

چگونه باکلاس باشیم

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده کتابزار
‏‏کتاب اصول شهروندی در فرهنگ ایرانی نوشته‌ی خلیل هیبتی، تاکنون یکصد و شصت مرتبه تجدید چاپ شده است و چندین بار به عنوان کتاب برگزیده و تاثیرگذار، مورد تقدیر قرار گرفته است. اصول شهروندی در فرهنگ ایرانی کتاب معروفی است که در سراسر شهرهای ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد با زبانی ساده و روان به بررسی مجموعه‌ای از آداب معاشرت، رفتارهای پسندیده و قواعد نانوشته اجتماعی می‌پردازد. این کتاب را عموم شهروندان، از جمله والدین، اساتید، فرهنگیان، دانشجویان و دانش‌آموزان و… می‌توانند استفاده کنند.
‏اگر این کتاب را به طور اتفاقی بخوانید یا بشنوید خیلی سریع با آن ارتباط برقرار می‌کنید زیرا رفتارهای ارزشمندی را می‌بینید که شما به طور ناخودآگاه و یا آگاهانه در طول روز انجام می‌دهید.این کتاب به شکل صوتی نیز منتشر و در دسترس است.
‏‏فعال شدن خرید درون برنامخ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟