خانه برنامه کسب و کار
سینوپا - کسب درآمد و اشتراک لینک

سینوپا - کسب درآمد و اشتراک لینک

پخش لینک و کسب درآمد

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده ادناو
‏‏سینوپا سامانه ای هوشمند است که میتوانید لینک خود را میان هزاران نفر منتشر کنید و با پخش دیگر لینک ها درآمد کسب کنید
‏همه سایت ها و مقالات به بازدید نیاز دارند . سینوپا بازدید شما را با روش جدیدی چند برابر می کند
‏**اپلیکیشن سینوپا جهت اجرا نیاز به اتصال فعال اینترنت دارد**
‏سینوپا محیطی کاملا امن و معتبر برای درآمدزایی و کسب و کار شما رقم می زند. با اپلیکیشن و پنل مدیریت سینوپا براحتی آمار درآمد و هزینه های خود را مدیریت کنید و پیشرفت کنید. سینوپا دارای سیستم هوشمند با بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنویی جهت تشخیص بازدید جعلی و تقلب است تا برای شما تجربه عالی را رقم بزند و سود بزرگی را برای شما به عمل بیاورد.
‏در طول کمپین های مناسبتی امتیاز کسب کنید و با کسب رتبه میان کاربران جایزه بزرگ کمپین را از آن خود کنید . امتیازات خود را به راحتی به پول نقد تبدیل کنید و درآمدزایی جدید خود را رقم بزنید
‏اپلیکیشن سینوپا راهکاری کاملا امن برای مدیریت حساب کاربری خود بر روی گوشی موبایل می باشد تا با دسترسی بیشتر امکان ارئه خدمات برای شما در هر زمان و مکانی فراهم گردد
‏‏- کاهش حداقل مقدار برداشت
‏- افزایش سرعت کلی
‏- رفع ایرادات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟