خانه برنامه کاربردی
تلگرام کلینر قدرتمند

تلگرام کلینر قدرتمند

بمب سرعت

تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده توسعه آوای همراه هوشمند پاییز🍂
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏این برنامه چه کاربردی دارد؟
‏فایل های اضافی تلگرام که به مرور اضافه میشوند حافظه گوشی شمارا به شدت اشغال میکند و در نتیجه سرعت دستگاه را پایین آورده و مصرف رم را بالا میبرد.این برنامه به طوری طراحی شده که تمامی فایل های مضر و اضافی تلگرام را از روی دستگاه شما بر می دارد و در نتیجه سبب افزایش سرعت دستگاه شما می شود.
‏شما میتوانید در بخش تنظیمات این برنامه اعلان را کنترل کنید همانطور که می دانید اعلان یک نواری است که در بالای گوشی ظاهر شده و اطلاعاتی را به شما ارائه میدهد.توصیه میکنیم که اعلان را فعال نگه دارید چون اگر حجم فایل های اضافی از 20 مگابایت زیاد شود این برنامه برای شما اعلان می فرستدو شما را از وجود فایل های اضافی آگاه می کند و شما میتوانید از تنظیمات همین برنامه مدت زمان اینکه هر چند ساعت به شما اعلان دهد را تنظیم کنید.
‏جهت سهولت در انجام عملیات برای شما کاربر گرامی هشدار صوتی نیز پیاده سازی شده است تا اگر حجم فایل های اضافی از 20مگابایت زیاد شد برای شما از طریق صوت اطلاع داده شود.این قابلیت را نیز میتوانید در تنظیمات همین برنامه کنترل کنید.
‏از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به امکان رمزگذاری اشاره کرد.شما میتوانید از طریق دکمه قفل که در صفحه اصلی همین برنامه است برای خودتان پسورد تعریف نمایید تا درهنگام ورود به این برنامه از شما پسورد خواسته شود.
‏لطفا با دادن پنج ستاره در مایکت به تیم مادلگرمی ببخشید.
‏با احترام ، تیم نرم افزاری پاییز
‏‏Telegram cleaner قدرتمندتر شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟