خانه برنامه آموزشی
فلش کارت سبز

فلش کارت سبز

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۲۰۰
سازنده علیرضا جلیلی
نسخه۱۰.۹.۵۸shop
حجم۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۱/۰۹
‏‏معرفی
‏اپلیکیشن فلش کارت سبز در حقیقت فروشگاه آنلاین مجموعه فلش کارتها است که کاربر بعد از نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن از طریق صفحه فروشگاه به مجموعه فلش کارتها دسترسی خواهد داشت هر مجموعه شامل 1000 عدد فلش کارت سه وجهی است و به علاوه 50 عدد فلش کارت رایگان نیز در هر مجموعه وجود دارد که کاربر قبل از خرید هر یک از مجموعه ها با نصب نمونه رایگان می توان این مجموعه ها را تست نماید.
‏یکی از نکات ضعف اپلیکیشن های مشابه عدم وجود یا کم بودن فلش کارتهای داخل برنامه است که کاربر خودش باید فلش کارتهای خودش را با فرمت اکسل تهیه و در اپ وارد نماید ولی در اپلیکیشن ده کِی این مجموعه توسط ما تهیه و در اختیار کاربران قرار داده می شود.
‏در فاز اول لغات پرکاربرد زبان انگلیسی شامل ده هزار فلش کارت در ده مجموعه هزارتایی آماده شده است.لغات پرکاربرد هر ساله توسط سایتهای مختلفی منتشر می شود که هر فرد با یادگرفتن این لغات می تواند به راحتی متون آن زبان را مطالعه کرده و لذت ببرد.یکی از اهداف اپلیکیشن ده کِی  پوشش این لغات بصورت فلش کارتهای سه وجهی است.
‏قابلیت سه وجهی یکی از مزیت های اساسی این اپلیکیشن است.منظور از سه وجهی بودن فلش کارت ها این است که برای هر فلش کارت دو وجه یا بخش پاسخ پیاده سازی شده است که این دو وجه با حرکت های اسکناسی و سکه ای از هم متمایز گردیده اند.
‏مجموعه های قرار گرفته در این اپ به این صورت هستند : دسته اول فلش کارت شامل خود لغت در وجه اول ، معنی فارسی در وجه دوم و جمله کاربردی در وجه سوم است.دسته دوم شامل لغت انگلیسی در وجه اول ، معنی انگلیسی در وجه دوم و جمله کاربردی در وجه سوم است.دسته سوم فلش کارت ها شامل خود لغت در وجه اول ، مترادف ها در وجه دوم و متضادها در وجه سوم است.
‏اگر موتور تلفظ صوتی گوگل روی گوشی کاربر نصب شده باشد.کاربر با زدن آیکون بلندگو در روی فلش کارتهای انگلیسی تلفظ آنها را نیز بشنود.
‏و....
‏امکانات :
‏1-خرید و دانلود فلش کارت ها از فروشگاه اختصاصی
‏2-امکان دانلود فلش کارت دمو
‏3-نمایش فلش کارت بصورت سه وجهی
‏4-امکان ورق زدن فلش کارت با تاچ فلش کارت
‏5-امکان چرخش فلش کارت در حالت سه وجهی
‏6-تلفظ کلمات
‏7-یادآوری زمان خواندن و نمایش سطح پیشرفت در حالت معمولی
‏8-نمایش کارت ها مانده در هر بخش در در حالت مطالعه چهار مرحله ای
‏9-امکان ثبت نظر
‏10-نمایش آمار پیشرفت
‏11-فعال سازی حساب کاربری با تایید اس ام اس
‏و دها امکان دیگر برای سپردن کلمات جدید به حافظه
‏‏تغییرات کلی در بخش فروشگاه 
‏قابلیت ثبت کد معرف 
‏تغییرات در بخش ثبت نام و بازیابی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟