خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان روسی -مقدماتی تا پیشرفته

آموزش زبان روسی -مقدماتی تا پیشرفته

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده موسسه فرهنگی تیناپردازش مهر پارس
‏‏در این برنامه با بهره گیری از فیلم های آموزشی کوتاه ؛ الفبا ، کلمات ، جملات و عبارات رایج در زبان روسی آموزش داده شده است.
‏ویدئوهای این مجموعه از دوبخش تشکیل شده است. در بخش اول الفبا و کلمات و عبارات مرسوم در عناوین زیر آموزش داده شده است:
‏آشنایی با الفبای روسی - احوال پرسی - اعداد - روسی صحبت می کنی؟ - کافی شاپ - ابراز احساسات - خانواده - غذا - افعال مربوط به حرکت - رنگ ها - مکان ها - اسباب و اثاثیه - میوه ها و سبزیجات - ساعت چند است؟
‏و در بخش دوم الکساندرا (شهروند روسی زبان) با صحبت در زمینه زندگی شخصی خود و خانواده اش مطالب پیشرفته تری از زبان روسی را آموزش می دهد که عناوین این مطالب نیز عبارتند از:
‏آشنایی با الکساندرا - خانواده الکساندرا - خرید با الکساندرا - دیروز ، بررسی زمان گذشته با الکساندرا - مسافرت با الکساندرا - خرید اسباب و اثاثیه منزل - سال نو مبارک - رفتن به کافی شاپ با الکساندرا - شهر کیو - زبان روسی در اوکراین - آشنایی با آنا از قزاقستان
‏کلیه لغات و جملات روسی این مجموعه دارای ترجمه فارسی بوده که زبان آموز با مشاهده و تکرار آنها در کمترین زمان قادر به فراگیری زبان روسی خواهد بود.
‏‏نسخه نهایی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟