خانه برنامه اجتماعی
آموزش اینستاگرام(فارسی)

آموزش اینستاگرام(فارسی)

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
تعداد دانلود۲ هزار
سازنده امیر مهدی
نسخهv۱.۰
حجم۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۶/۲۶
‏‏‏‏برنامه فارسی ساز اینستاگرام برای اندروید
‏‏‏ ( در این برنامه به آموزش فارسی کردن برنامه اینستاگرام میپردازیم )
‏‏‏اینستاگرام بلاخره فارسی شد! شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام با اینکه انگلیسی هست و از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند باز هم کاربران ایرانی روز به روز بیشتر در آن عضو میشوند. ولی چه بهتر میشد اگه اینستاگرام به فارسی زبان ها هم سرویس دهی میکرد. آن موقع ما کاربران بیشتر از کار کردن با این شبکه لذت می بردیم و از همه مهم تر می فهمیدیم داریم چیکار میکنیم! به همین دلیل تیم ما تصمیم گرفته است آموزش فارسی کردن این برنامه محبوب را در اختیار شما قرار دهد.
‏‏--------------------------------------------------------------------
‏‏‏نیازی به نصب برنامه های حجیم نیست و فقط نیاز است این برنامه را دانلود کنید .
‏‏‏نیازی به ارتقا ندارد و با تمام نسخه های اینستاگرام هماهنگ است و فعلا هماهنگ است با جدید ترین نسخه یعنی اپدیت 17.0.0.15.91 اینستاگرام.
‏‏‏همچنین آموزش های اینستاگرام + ترفند های مهم در اینستاگرام در این برنامه به صورت رایگان قرار گرفته است و بروز رسانی میشوند.
‏‏' اینستاگرام فارسی '
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟