خانه برنامه اخبار
توییتنا(توییتر شخصیتها و رسانه ها)

توییتنا(توییتر شخصیتها و رسانه ها)

تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۹۳
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده موسسه فرهنگی هنری فروزان سحاب اندیش (فرسا)
‏‏سایت و برنامه (اپلیکیشین) توییتنا؛ با هدف دسترسی به توییت‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های داخلی ایران بدون نیاز به حساب توییتر راه‌اندازی شده است.
‏این برنامه موبایلی بر اساس دسته‌بندی‌های ویژه خبرگزاری امکان مشاهده و استفاده از توییتر شخصیت‌های ایرانی را فراهم می‌کند و کاربران به سهولت می‌توانند بدون نیاز به ورود به شبکه توییتر از آخرین توییت‌ها با توجه به دسته بندی مورد علاقه از جمله سیاسی، هنری، اجتماعی، ورزشی و... بهره‌مند شوند.
‏این برنامه پس از آغاز به کار شبکه اینستانا از نخستین محصول موفق موسسه فرهنگی و هنری فروزان سحاب اندیش (فرسا) که پست‌های اینستاگرامی شخصیت‌های ایرانی را با امکانات خاص بازنشر می‌دهد مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت و این امکان در کشور فراهم شد.
‏این اپ دسترسی به توییت شخصیت‌ها را بدون نیاز به فیلترشکن مهیا کرده است و یکی از مهمترین ویژگی‌های این برنامه مدیریت زمان در عصر تعدد رسانه‌هاست.
‏با توجه به اینکه توییتر (Twitter) در ایران با محدودیت دسترسی روبرو است اما بیشتر شخصیت‌های ایرانی شامل مسئولان بلند پایه نظام، وزرا و نمایندگان و مدیران کشوری و همچنین شخصیت‌های اجتماعی، فرهنگی و هنری و... از این شبکه استفاده می‌کنند، توییتنا این امکان را فراهم آورده است که کاربران بدون نیاز به ثبت نام در این شبکه و استفاده از روش‌های گوناگون و بعضاً خطرناک از نظر امنیتی که فیلترینگ را دور بزنند به محتوای پاک و پیام‌های شخصیت‌های ایرانی دسترسی و استفاده کنند.
‏مشاهده توییت‌ها بر اساس اصول دسته بندی خبرگزاری‌ها بوده و امکانات گوناگونی از قبیل ذخیره تصویری توییت مورد نظر، بازنشر در سایر شبکه‌های مجازی و ارسال به پست الکترونیک را در اختیار کاربران قرار می دهد و کاربران این امکان را دارند که با کلیک بر روی هر هشتگ از تعداد و توییت‌هایی که از آن هشتگ استفاده شده آگاهی یابند.
‏طرح، برنامه و متد صورت گرفته در اداره جهانی ثبت اختراعات و ابداعات United States Patent and Trademark Office ثبت و مالکیت معنوی آن نیز اعلام شده است.
‏امکانات و ویژگی ها:
‏1. مدیریت زمان
‏2. مشاهده و مطالعه توییت های شخصیت ها بر اساس دسته بندی و زیر شاخه هابر اساس اصول رایج در خبرگزاری
‏3. سهولت دسترسی: دسترسی سریع و آسان به توییتر شخصیت های فرهنگی، سیاسی، هنری، ورزشی و....
‏4. امکان ذخیره سازی: امکان ذخیره تصویری توییت بدون هیچگونه برنامه و ترفند
‏5. بازنشر و اشتراک گذاری توییت مورد علاقه در همه ی شبکه های اجتماعی
‏6. ارسال توییت به پست الکترونیک
‏7. آگاهی از میزان استفاده از هشتگ های مورد استفاده
‏8. رعایت حریم خصوصی : امکان مشاهده توییت ها بدون قرار گرفتن در لیست دنبال کننده ها
‏9. امکان معرفی و پیشنهاد توییتر شخصیت ها جهت افزودن به برنامه
‏10. امکان جستجو در متن توییت ها و هشتگ ها
‏11. مشاهده حسابهای واقعی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی توسط حسابهای تقلبی
‏12. استفاده از فیدها و امکان دریافت اطلاع از به روزرسانی توییتر مورد علاقه
‏13. ثبت طرح، برنامه و متد در اداره جهانی ثبت اختراعات و ابداعات United States Patent and Trademark Office و ثبت و مالکیت معنوی
‏• کد شامد : 13442-5-63-689777-2-1
‏در رسانه‌ها
‏دسترسی به توییت شخصیت‌ها بدون نیاز به فیلترشکن
‏خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا): فعالیت سایت و برنامه (اپلیکیشین) توییتنا، نرم‌افزار دسترسی به توییت‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های داخلی در ایران طی مراسمی رونمایی و فعالیت خود را آغاز کرد.
‏برنامه توییتنا: دسترسی آزاد به توییتر افراد و رسانه های مجاز داخلی- زوم اپ
‏زومیت: توییتنا اپلیکیشنی کاربردی و جالب است که با آن می‌توانید بدون نیاز به اپلیکیشن‌های تغییر‌ آی‌پی، یا حتی عضویت در توییتر، توییت‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های مهم و مجاز داخلی را دنبال کنید.
‏دسترسی به توییت شخصیت‌ها بدون نیاز به فیلترشکن
‏فاوا نیوز: با توجه به اینکه توییتر (twitter) در ایران با محدودیت دسترسی روبرو است اما بیشتر شخصیت‌های ایرانی شامل ...
‏برای آگاهی از آنچه در توییتر می‌گذرد، به توییتنا بپیوندید
‏پانوشت: اگر شما نیز عضوی از شبکه اجتماعی توییتر باشید، قطعا می‌دانید که بسیاری از شخصیت‌های مهم اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، حرف‌های خود را، در فضای توییتر به صورت مستقیم با مردم مطرح می‌کنند.
‏مشاهده توییت شخصیت‌ها در سایت و اپلیکیشن توییتنا
‏گجت نیوز: توییتنا یک برنامه موبایلی است که با استفاده از آن می‌توان بدون نیاز به فیلترشکن به توییتر شخصیت‌های ایرانی دسترسی پیدا کرد.
‏دسترسی به توییت شخصیت‌ها بدون نیاز به فیلترشکن ممکن شد
‏تک شات: یکی از مهمترین ویژگی‌های این برنامه مدیریت زمان در عصر تعدد رسانه‌هاست. در واقع کاربران می‌توانند به سرعت آخرین پست‌های مسؤولان و شخصیت‌ها را در توییتر ببینند.
‏‏1- اصلاح فرایند ثبت نام و ویرایش حساب کاربری
‏2-بهینه سازی رابط کاربری
‏3- بهینه سازی رابط گرافیکی
‏4- بهینه سازی تنظیمات کاربری
‏5- رفع مشکلات و بهبود وضعیت نوتیفیکیشن
‏6- رفع مشکل صفحه ترندها
‏7- رفع مشکل نمایش ویدئو ها
‏8- رفع مشکل ذخیره سازی تصاویر و ویدئوها
‏9- نمایش پیام توییت های خوانده شده
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟