خانه بازی اکشن
آی جی آی ۳ (IGI 3)

آی جی آی ۳ (IGI 3)

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده وی ای پی سورس
‏‏عملیات نظامی استراتژیک افراد بیگناهی کشته شده اند یا زندانی شده اند . ماموریت شما به عنوان یک کماندوی نظامی این است که با دشمنان در شهر بجنگید و به محل پادگان نظامی آنها حمله نمایید. شما باید مهارت های کماندویی خود را در بهترین شکل به کار بگیرید. برای گرفتن ابتکار عمل حمله های نظامی نمی توان منتظر حمله ی دشمن و طبق نقشه ی آنها واکنش داد در این صورت از پیش باخته اید و نمی توانید پیشروی نمایید . پس برای گرفتن حرکت جلوتر باید شما به محل آنها نفوذ کنید و ابتکار عمل را بدست بگیرید و حماسه خلق کنید. دشمنان خود را با سلاح های مختلف از بین ببرید . اهداف ماموریت شما اولویت نظامی بالایی دارند و نباید با عمل اشتباه این اهداف را به خطر بیندازید! در سیستم نظامی هدف می تواند بالاتر از جان یک انسان باشد پس برای نجات ماموریت به فکر حفظ جان خود از طریق جابجا شدن برای جلوگیری از لو رفتن محل اختفای خود کنید . از منطقه جنگی دور شوید. دشمنان خود را غافلگیر کنید و به شدت مراقبت حرکات احتمالی آنها باشید.
‏ویژگی های بازی آی جی آی ۳ (IGI 3)
‏- یادگیری آسان بازی اما استاد شدن در آن به مهارت شما نیاز دارد.
‏- یک بازی عالی FPS
‏- باید به هدف ماموریت خود حتما برسید .
‏- گرافیک فوق العاده سه بعدی بازی igi
‏- محیط طراحی شده ی زیبای شهری برای جنگ درون شهری
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟