استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
هیولای تصویری لغات GRE Kaplan

هیولای تصویری لغات GRE Kaplan

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه مهندسی هیولا
‏‏فلش کارت های صوتی تصویری هیولای لغات GRE Kaplan نسخه نمایشی
‏مشخصات:
‏سطح:پیشرفته
‏لغات:501 عدد
‏فلش کارت:501 عدد
‏تمرین:501 عدد
‏فایلهای صوتی:4571 عدد
‏عکس:589 عدد
‏دسته فلش کارت:2 عدد
‏موجود در دیکشنری هیولا:بلی
‏اندازه:73.4 MB
‏مجموعه 500 فلش کارت کپلن برای GRE از شهرت بالایی برخوردار است.این مجموعه شامل لغات مهم و کلیدی ای می باشد که برای آزمون GRE فوق العاده ضروری هستند. اگر آزمون GRE دارید حتی اگر وقت کافی ندارید و حتی اگر کتاب های دیگر مثل 1100 و 601 را مطالعه کرده اید به شما توصیه می کنیم حتماً این مجموعه را مطالعه کنید.
‏برای تمام لغات فلش کارت تمرین ارائه شده تا دیکته لغات را نیز یاد بگیرید.
‏این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 60 فلش کارت لغات GRE از کپلن (Kaplan) می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه 'دریافت نسخه کامل' درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.
‏- هیولای لغت چیست؟
‏اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
‏- تلفظ واقعی کلمات
‏- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
‏- معنی فارسی و انگلیسی لغات
‏- عکس مرتبط با معنی لغات
‏- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
‏- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
‏- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
‏- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)
‏- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.
‏نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.
‏دیکشنری هیولا چیست؟
‏گروه مهندسی هیولا برای اولین بار در اندروید دست به تولید دیکشنری صوتی تصویری و لمسی هیولا زد. این دیکشنری شامل کلیه فلش کارتهای هیولا می باشد و استفاده از آن برای تمام کاربران رایگان می باشد اما بدون عکس ها و تلفظ های انسانی و روخوانی مثال ها. در صورتی که هر کدام از هیولا های مورد نظرتان را خریداری و نصب کنید به صورت خودکار عکس ها و تلفظ های انسانی و روخوانی مثال ها به دیکشنری اضافه می شوند و می توانید در بین لغات جستجو کنید. به عنوان مثال می توانید هیولای های دیکشنری مثل دیکشنری تصویری آکسفورد، ویژوال DK و دیکشنری تصویری Word by Word لانگمن را نصب کنید و از تمام لغات و تصاویر آنها در دیکشنری استفاده کنید. بدین ترتیب شما دارای یک دیکشنری صوتی تصویری و لمسی می شوید.
‏‏- آپدیت برنامه جهت اجرا و سازگاری بر روی نسخه‌های جدید اندروید
‏- رفع چندین خطای گزارش شده
‏- حذف دسترسی های غیر ضروری از برنامه
‏- بهبود عملکرد برنامه


دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده