استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
هیولای ۶۰۱ لغتی که باید بدانید

هیولای ۶۰۱ لغتی که باید بدانید

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه مهندسی هیولا
‏‏فلش کارت های صوتی تصویری هیولای 601 لغتی که باید بدانید با لهجه آمریکایی نسخه نمایشی
‏سطح:پیشرفته
‏لغات:601 عدد
‏فلش کارت:601 عدد
‏تمرین:601 عدد
‏فایلهای صوتی:1580 عدد
‏عکس:800 عدد
‏دسته فلش کارت:2 عدد
‏موجود در دیکشنری هیولا:بلی
‏اندازه:73.9 MB
‏این کتاب مثل کتاب 400 دارای طبقه بندی مشخصی میباشد اما با این تفاوت که سطح پیشرفته ای از لغات را پوشش می دهد. طبقه بندی بودنش به شما کمک می کند لغات مرتبط را راحت تر یاد بگیرید و به ذهن بسپارید. همان طور که می دانید این کتاب برای آزمون GRE بسیار مفید است. به دلیل اینکه این کتاب شامل لغاتی می باشد که Text To Speech قادر به خواندن آنها نیست از ارائه روخوانی مثالها اجتناب کردیم تا ما مدیون شما نشویم و تلفظ هایتان را اشتباه یاد نگیرید. اما تلفظ خود لغات را کامل به همراه تلفظ انسانی برای شما تهیه کرده ایم تا شما آنها را صحیح یاد بگیرید.
‏برای تمام لغات فلش کارت تمرین ارائه شده تا دیکته لغات را نیز یاد بگیرید.
‏این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 52 فلش کارت از کتاب 601 لغتی که باید برای آزمون بدانید می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه 'دریافت نسخه کامل' درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.
‏- هیولای لغت چیست؟
‏اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
‏- تلفظ واقعی کلمات
‏- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
‏- معنی فارسی و انگلیسی لغات
‏- عکس مرتبط با معنی لغات
‏- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
‏- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
‏- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
‏- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)
‏- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.
‏نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.
‏دیکشنری هیولا چیست؟
‏گروه مهندسی هیولا برای اولین بار در اندروید دست به تولید دیکشنری صوتی تصویری و لمسی هیولا زد. این دیکشنری شامل کلیه فلش کارتهای هیولا می باشد و استفاده از آن برای تمام کاربران رایگان می باشد اما بدون عکس ها و تلفظ های انسانی و روخوانی مثال ها. در صورتی که هر کدام از هیولا های مورد نظرتان را خریداری و نصب کنید به صورت خودکار عکس ها و تلفظ های انسانی و روخوانی مثال ها به دیکشنری اضافه می شوند و می توانید در بین لغات جستجو کنید. به عنوان مثال می توانید هیولای های دیکشنری مثل دیکشنری تصویری آکسفورد، ویژوال DK و دیکشنری تصویری Word by Word لانگمن را نصب کنید و از تمام لغات و تصاویر آنها در دیکشنری استفاده کنید. بدین ترتیب شما دارای یک دیکشنری صوتی تصویری و لمسی می شوید.
‏‏- آپدیت برنامه جهت اجرا و سازگاری بر روی نسخه‌های جدید اندروید
‏- رفع چندین خطای گزارش شده
‏- حذف دسترسی های غیر ضروری از برنامه
‏- بهبود عملکرد برنامه


برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده