استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
پایگاه دانش فیلتر شکن

پایگاه دانش فیلتر شکن

تحریم شکن

نصب در حال دریافت
نسخهDaneshnameh FilterShkanify
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۵۳۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Abolfazl Azizi
‏‏دانشنامه تحریم شکن
‏با استفاده از آموزش های این برنامه در برابر ابزار های مخرب فیلترشکن و VPN های موجود در فضای اینترنت ایمن بمانید. آموزشی)
‏این برنامه شامل 12 بخش آموزشی است که به صورت کاملا رایگان میتوانید از آنها استفاده کنید...
‏این برنامه خطرات استفاده از پروکسی و فیلترشکن را به شما آموزش میدهد
‏‏از جمله :
‏هنگامی که از یک فیلتر شکن مثل Proxy یا VPN استفاده می‌کنید، ابتدا به سرو همان سرویس متصل شده، پس کلیه اطلاعاتی که رد و بدل می‌شود توسط آن سرور قابل رویت است. از این رو در این قسمت مختصرا به چند مورد از مضرات و خطرات احتمالی استفاده از پروکسی ها و فیلترشکن‌ها می‌پردازیم :
‏‏اطلاعات شخصی شما در خطر است
‏‏تمام اطلاعات شخصی شما از بین سرویس‌دهنده پروکسی و فیلترشکن می‌گذرد و صاحب آن پروکسی یا فیلترشکن می‌تواند هر چیزی را که او می‌خواهد از اطلاعات شما رصد کند؛ بنابراین حساب ایمیل شما، بانک و جزئیات کارت‌های اعتباری، همه ممکن است به سرقت رود. اگر شما از یک سرور پروکسی شناخت کافی ندارید، که در اغلب موارد این گونه است، به هیچ عنوان از پروکسی و فیلترشکن برای تراکنش بانکی استفاده نکنید.
‏‏کلاه برداری یا فیشینگ
‏‏یک فیلترشکن یا پروکسی ممکن است صریحاً برای ضربه زدن به شما طراحی شده باشد! برخی از آن‌ها زمانی که به سایت ایمیل یا بانکی خود وارد می‌شوید، نسخه جعلی سایت را به شما نشان می‌دهند. سپس شما را ترغیب می‌کنند که اطلاعات ورودتان را وارد کنید و پس از آن به دلیل این که آن سایت اصلی نیست، به شما اخطاری مبنی بر کار کردن سایت می‌دهند، مثلاً ممکن است به شما بگویند که فعلاً دسترسی به سرویس دهنده مقدور نیست. در حالی که آن سایت، سایت اصلی مورد نظر شما نیست و اطلاعات را به صاحب فیلترشکن می‌فرستد.
‏‏ورود ویروس و جاسوس افزار به رایانه شما
‏‏بسیاری از پروکسی‌ها به شما تعداد زیادی پنجره خودبازشوی تبلیغاتی نشان می‌دهند و همچنین سعی می‌کنند که برنامه‌های خرابکارانه را روی رایانه شما نصب کنند. این برنامه‌ها برای بررسی و رصد رویه مرور صفحات وب و حتی اطلاعات شخصی شما نصب می‌شوند.
‏در برخی از سایت‌ها توقیف می‌شوید
‏‏برخی از IP‌های سرویس‌های پروکسی در وبسایت‌های خاص توقیف هستند؛ بنابراین شما قادر به دسترسی به این گونه سایت‌ها با استفاده از پروکسی نیستید. هرچند این یک خطر بالقوه نیست.
‏پروکسی‌های ناپیدا
‏‏بسیاری از پروکسی‌ها نشانی IP اصلی شما را نشان می‌دهند. فکر نکنید که نشانی شما از وب سایت‌هایی که بازدید می‌کنید پنهان مانده است. به ندرت پروکسی‌ها به شما گمنامی کامل را می‌دهند.
‏با ثبت نظراتتون ما رو در بهبود کیفیت این برنامه یاری میکنید...

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی.اصغر
٣ ساعت پیش

عالیییییییییییییییییه

۰ ۰
یببیا
٢٣ ساعت پیش

عالی‌هههههههههههههه

۲ ۰
سینا
١٠ ساعت پیش

عالی بهترین فیلتر شکن هست

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده