خانه برنامه مذهبی
همراه با شهدا

همراه با شهدا

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده ایران تاپ اپ
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏مقام معظم رهبری فرمودند:
‏یاد شهدا، افتخارات شهدا، عزت شهدا را همه باید نصب‌العین خودشان قرار بدهند؛ نگذارید فراموش بشود. شما غفلت کنید، نیروهای انقلاب غفلت کنند، نیروهای مؤمن غفلت کنند، نفوذیهای دشمن از آن طرف وارد میشوند و چیزی هم طلبگار میشوند.
‏از آن جایی که فضای مجازی و جنگ نرم هم اکنون زندگی روزمره ی ما را فرا گرفته است، بر ما واجب است تا عقاید خود را در برابر حملات فرهنگی کشور های ضد اسلام حفظ کنیم و اجازه ی نفوذ آن ها به نفس خود را ندهیم.
‏‏این نرم افزار جهت آشنایی بیشترنسل جدید و جوانان امروز از سختی های دوران جنگ تحمیلی و به یاد آوردن خاطرات شیرین پیروزی جنگ به جوانان دیروز نوشته شده است.
‏‏امروزه یاد شهیدان همچنان از ذهن ملت مقاوم ایران پاک نشده است و هدف این نرم افزار تقویت بیشتر یاد شهدای اسلام در ذهن ملت عزیزمان ایران می باشد.
‏این اثر شامل مجموعه آثاری ارزشمند و ناب از کلام شهدا، آثار شهدا، آمار شهدا و ایثارگران،همچنین خاطرات شهدا و ایثارگران سرفراز استان خراسان شمالی می باشد
‏‏• بهبود رابط کاربری و رفع برخی از مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟