استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
آی تماس (انتقال و بازیابی مخاطبین)

آی تماس (انتقال و بازیابی مخاطبین)

یکبار ذخیره کن تا ابد

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۸/۱۳
قیمت۴,۰۰۰ تومان
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده پژوهان مهر
‏‏• این برنامه، به منظور ذخیره ی مخاطبین و یا انتقال گروهی آنها به یک شماره مقصد تهیه شده است. در واقع هدف اصلی برنامه یکی انتقال مخاطبین به دیگران است و دیگری ذخیره آنها برای همیشه است تا در مواقع لزوم مانند به سرقت رفتن یا خریدن گوشی جدید و یا پاک شدن آنها بتوان به راحتی بازیابی نمود.
‏شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که برای حفظ مخاطبین خود آنها را بر روی حافظه سیمکارت کپی کرده اید و با خرید گوشی جدید، دوباره بر روی حافظه تلفن منتقل نموده اید، اگر توجه کرده باشید بعد از این عمل، اکثریت آنها بصورت ناقص وارد می شوند بطور مثال مخاطبین اسم دارند ولی فامیلشان حذف شده و یا برعکس، و اصلا مشخص نیست شماره ی مورد نظر متعلق به چه کسی هست. این برنامه خیلی راحت این مشکل را برطرف میکند و شما با خیال راحت هر چند بار که بخواهید می توانید مخاطبین خود را به گوشی تان انتقال دهید و یا آنها را ذخیره کنید. با عمل ذخیره کردن مجدد، مخاطبین جدید به ذخیره شده های قبلی، اضافه خواهند شد.
‏همینطور تصور کنید شما کارمند یک اداره، بانک و یا سازمانی هستید و به شهر دیگری منتقل شده اید، در آنجا احتمالا چندین همکار جدید خواهید داشت که می خواهید اسم و شماره ی همه ی آنها را داشته باشید، خیلی سخت است که یکی یکی شماره ها را بپرسیم و وارد کنیم بلکه از یکی از همکاران قدیمی آنجا می خواهیم که با استفاده از برنامه همه آنها را تیک زده و به شماره ی شما بفرستد، شما نیز با ورود به بخش 'صندوق ورودی' آنها را دریافت خواهید کرد، میتوانید همه را تیک کرده و به دفترچه تلفن گوشی تان اضافه کنید. (در یک خانواده هم چندین مخاطب مشترک وجود دارند که یک نفر میتواند هزاران بار برای همه ارسال کند)
‏توجه:
‏• برنامه هیچ کاری با دفترچه تلفن شما ندارد. یعنی هرگز مخاطبین موجود در تلفن شما را پاک یا مخفی نخواهد کرد، فقط آنها را نمایش داده و در صورت نیاز یک نسخه از آن را در جای دیگری (یعنی انباره)، برای همیشه ذخیره خواهد کرد.
‏در ادامه، نحوه ی عملکرد برنامه توضیح داده می شود :
‏• در صفحه ی ذخیره : تمامی مخاطبین موجود در دفترچه تلفنتان به نمایش در آمده و شما با زدن دکمه 'ذخیره همه مخاطبین' تک تک آنها به روشی کاملا امن و رمزنگاری شده، در انباره ذخیره خواهند شد تا بعدها بتوانید همه ی آنها را از طریق صفحه ی 'بازیابی' دریافت کنید. چنانچه از طریق گوشی مخاطب جدیدی اضافه نموده باشید و دکمه ی 'ذخیره همه مخاطبین' را دوباره انتخاب کنید، مخاطبین قبلی شما حفظ شده و موارد جدید به آنها اضافه خواهند شد.(ضمنا شماره های تکراری فقط یک بار ذخیره میشوند)
‏• در صفحه ی بازیابی : با زدن دکمه ی 'انتقال مخاطبین به تلفن' ، تک تک مخاطبین ذخیره شده در انباره بطور دقیق به دفترچه تلفن شما اضافه خواهند شد. ضمنا مخاطبین شما فقط توسط خودتان قابل بازیابی اند و هیچکس غیر از خودتان به آنها دسترسی نخواهد داشت. در این صفحه قابلیت حذف همگی و یا موردی مخاطبین وجود دارد. شاید شما بخواهید همه ی ذخیره شده ها را حذف نمایید و انباره را تخلیه نمایید.
‏• در صفحه ی صندوق ورودی : دیگران میتوانند مخاطبین موجود در دفترچه تلفن خود را از طریق صفحه ی 'انتقال' به تعداد دلخواه تیک زده و به شماره ی شما ارسال نمایند. شما نیز به محض ورود به این صفحه، میتوانید مخاطبین هر یک را بصورت مجزا با قید تاریخ و ساعت ارسال، مشاهده کنید که قابلیت ویرایش، حذف و یا ذخیره را دارند. میتوانید قبل از ذخیره با نام دلخواه خودتان ویرایش کرده و سپس ذخیره کنید، با این کار یک نسخه از آنها به دفترچه تلفنتان اضافه میشود و یک نسخه هم در انباره ی مخصوص برنامه ذخیره شده که بلافاصله در صفحه ی 'بازیابی' میتوانید مشاهده کنید. در صفحه ی صندوق ورودی یک دکمه 'بروز رسانی' هم هست که با انتخاب آن میتوانید مخاطبین تازه دریافت شده از دیگران را در صورت وجود مشاهده کنید که در کنار موارد قبلی بارگذاری خواهند شد.
‏صفحات انتقال ، افزودن و راهنما نیاز به توضیح ندارند. (از طریق صفحه 'انتقال' میتوانید برای کسی حتی خودتان، مخاطب ارسال کنید)
‏خواهشمندیم قبل از اعلام نظر خود، ابتدا مورد پیش آمده را کاملا شرح داده تا سریعا برطرف گردد. (قطعا شما یک کاربر حرفه ای هستید و برای ما رضایتمندی شما اولویت اول است)
‏• __________________________________________
‏• (مطمئن باشید هیچ گونه توضیح مغایر با اصل برنامه ارائه نشد)
‏• امیدواریم ' آی تماس ' برای شما ماندگار شود.
‏• با سپاس از وقتی که برای این مطلب طولانی گذاشتید.

برنامه‌های مرتبط