خانه برنامه آموزشی
Takoboto: Japanese Dictionary

Takoboto: Japanese Dictionary

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Takoboto
‏‏Takoboto یک دیکشنری آفلاین ژاپنی-انگلیسی، انگلیسی-ژاپنی و دارای امکانات یادگیری برای زبان ژاپنی می باشد. این برنامه شامل ترجماتی به زبان های فرانسوی، آلمانی و روسی می باشد و جملاتی برای مثال، اطلاعات مربوط به کلمه کانجی و نوع هر کلمه را شرح می دهد.
‏کلمه مورد نظر می تواند به صورت کانجی، کانا، روماجی یا الفبای لاتین جستوجو شود. جملات کامل و نوع حالات کلمات هم در قسمت جستوجو تشخیص داده می شود. کانجی را می توان توسط کشیدن خط های آن شکل جستوجو کرد.
‏مانند بیشتر برنامه های دیکشنری ژاپنی که موجود می باشند، اطلاعات ین دیکشنری از JMdict project که توسط Electronic Dictionary Research گرفته شده و توسط گروه Jim Breen و بقیه افراد توسعه یافته است.
Small fixes, longer history, multi-select option for lists, correction in Hours study list, edit custom translations and integration with Kanji Study app.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟