خانه بازی تفننی
LaLiga Top Cards 2020 - Soccer Card Battle Game

LaLiga Top Cards 2020 - Soccer Card Battle Game

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۵۶
تعداد نظرات۱۶
حجم۱۷۱ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده La Liga Nacional de Fútbol Profesional
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏⚽️ LaLiga Top Cards اولین بازی دارای کارت های فوتبال و همچنین با قابلیت جمع آوری آنها است. ⚽️
‏بازی LaLiga Top Cards را به صورت رایگان دانلود کنید. در این بازی شما می توانید کارت های فوتبال بازیکنان مورد علاقه خود را جمع آوری کنید و بهترین تیم فوتبال جهان را تشکیل دهید.
‏با بازیکنان دیگر که در این بازی ملاقات خواهید کرد؛ بهترین تیم فوتبال جهان را تشکیل دهید. در این بازی هیجان انگیز فوتبال بهترین عملکرد خود را نشان دهید، با استراتژی مخصوص خودتان بازی کنید و با دوستان خود رقابت کنید، اینجا می توانید کارت بازیکنان مورد علاقه خود را جمع آوری کنید و یک تیم رویایی لیگ فوتبال ایجاد کنید. وارد مسابقات شوید و به همه نشان دهید که بهترین جمع کننده بازیکنان فوتبال کیست!
‏LaLiga Top Cards 2020 جدید ترین بازی کلاسیک فوتبال اسپانیا به سبک کارت است. وارد مسابقات نفس گیر کارتی شوید و تلاش کنید تا به عنوان بهترین بازیکن این بازی شناخته شوید! اگر بازی های فوتبالی و بازی های کارتی را دوست دارید، ما شما را به این بازی دعوت می کنیم!
‏روش بازی:
‏- کارت های بازیکنان رسمی فوتبال لالیگا سانتاندر را جمع آوری کنید.
‏- کارت های بیشتری جمع آوری کنید و توانایی های بازیکنان فوتبال مورد علاقه خود را ارتقا دهید.
‏- با استفاده از مجموعه کارت های خود، بهترین تیم را با بازیکنان فوتبال تشکیل دهید و به صورت آنلاین در مسابقات کارتی و فوتبالی در برابر سایر بازیکنان بازی کنید.
‏- بهترین ترکیب را ایجاد کنید و از تاکتیک های مناسب در برابر حریف هایتان استفاده کنید.
‏- حالت های مختلف بازی با جوایز مختلفی وجود دارد. می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید!
‏- پس از پایان مسابقات فوتبال، جوایز خود را دریافت خواهید کرد. شما می توانید در مینی گیم ها بازی کنید تا کارت های بیشتری از بازیکنان فوتبال به دست آورید.
‏- کارت ها را با هم ترکیب کنید تا بتوانید آمار حملات، میزان موفقیت پاس ها و وضعیت دفاعی تیم خود را بهبود دهید.
‏- کارت های بازیکنان همه تیم های فوتبال لالیگا سانتاندر را به دست آورید.
‏حالت های مختلف بازی:
‏🏆 چالش های روزانه: رویداد هایی که به شما این امکان می دهد تا وضعیت تیم خود را ارزیابی کرده و بهترین بازیکنان خود را شناسایی کنید.
‏🏆 بازی های دوستانه: بازی های دوستانه برای آموزش و دریافت جوایز بیشتر که به شما این امکان می دهد تا تیم فوتبال خود را ارتقا دهید.
‏🏆 لیگ های مختلف: رویداد های موقت با جدول های طبقه بندی شده. آیا می توانید خودتان را به صدر جدول رده بندی برسانید و به بهترین تیم فوتبال جهان تبدیل شوید؟
‏🏆 مسابقات مختلف (که به زودی به بازی اضافه می شوند): مسابقات نفس گیر که آخر هفته ها برگزار می شود. آیا می توانید در این مسابقات پیروز شوید و جام قهرمانی را دریافت کنید؟
‏کارت های کلکسیونی:
‏تیم خود را با مجموعه کارت های فوتبال و بازیکنان مورد علاقه خود در لالیگا سانتاندر ایجاد کنید. در هر فصل میتوانید همه بازیکنان مورد علاقه خود را جمع آوری کنید و ترکیب رسمی باشگاه های مورد علاقه خود را در لالیگا سانتاندر کامل کنید!
‏مجوز های رسمی لالیگا سانتاندر:
‏کارت های بازیکنان واقعی لالیگا سانتاندر را جمع آوری کنید و بهترین مجموعه کارتی خود را بسازید. این بازی تنها بازی کارتی به همراه قابلیت جمع آوری کارت ها با ویژگی های اصلی تیم های فوتبال (فوتبال اسپانیا) و بازیکنان لیگ فوتبال اسپانیا است!
‏بازیکنان تیم های لالیگا سانتاندر را جمع آوری کنید: رئال مادرید، بارسلونا، سویا، اتلتیکو مادرید، رئال سوسیداد، ویارئال، اتلتیک، سلتا، ایبار، اسپانیول، وایادولید، گرانادا، اوساسونا، بتیس، لگانس، والنسیا، آلاوز، ختافه، لوانته و مایورکا
‏اگر شما هم علاقه مند به بازی های کارتی هستید؛ ما به شما بازی LaLiga Top Cards را پیشنهاد می کنیم. این بازی فوتبالی کاملا رایگان است. تمام کارت های بازیکنان مورد علاقه خود را جمع آوری کنید و بهترین تیم فوتبال را تشکیل دهید. در لیگ ها، مسابقات و رقابت های دیگر پیروز شوید تا جوایز بی نظیری دریافت کنید و به بهترین تیم فوتبال تبدیل شوید. در مسابقات بی نظیر کارتی علیه دوستان خود یا سایر بازیکنان شرکت کنید و کارت های همه بازیکنان لالیگا سانتاندر را دریافت کنید.
‏شک نکنید، همین حالا تلفن های همراه خود را آماده کنید و مجموعه کارت های خود را جمع آوری کنید تا به بهترین تیم فوتبال (فوتبال اسپانیا) در جهان تبدیل شوید!
Quality of life improvements and bugfixes.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟