En
حجم:۲.۶ مگابایت
نسخه: ۱(۱۳۹۴/۰۷/۰۷)
کتاب
۰
۰
۱۰۰
دانلود
۲ روز
جامع الدعا #1
جامع الدعا #2
جامع الدعا #3
جامع الدعا #4
جامع الدعا #5
جامع الدعا #6
جامع الدعا #7
جامع الدعا #8

   توضیحات

‏‏چرا انسان نیاز به دعا دارد؟
‏در همه عالم تمام امور بر طبق قضا و قدر الهی جریان پیدا می کند به گونه ای که جزئی ترین کارهایی که صورت می گیرد تحت ربوبیت مطلق خداوند و در ید قدرت اوست.
‏خدایی که هیچ کس در برابر قدرت و اراده او تاب مقاومت ندارد، کلید تمام امور، حوادث، ثروت ها، و گنج های خویش را به انسان سپرده و اراده کرده است که انسان اراده و طلب کند تا بسیاری از امور محقق شود چنانکه حضرت علی (ع) می فرمایند: خداوند کلید گنجینه های آسمان و زمین را در اختیار تو نهاده چرا که به تو اجازه درخواست و دعا داده است.
‏*ادْعُونی‌ أَسْتَجِبْ لَکُمْ إِنَّ الَّذینَ یَسْتَکْبِرُونَ عَنْ عِبادَتی‌ سَیَدْخُلُونَ جَهَنَّمَ داخِرینَ *؛ پروردگار شما گفته است: مرا بخوانید تا (دعای) شما را بپذیرم! کسانی که از عبادت من تکبر می‌ورزند، به‌زودی با ذلت وارد دوزخ می‌شوند.(غافر/60)
‏ این برنامه شامل مجموعه ای از دعاها و ختم ها و نماز های معتبر و مجرب و همچنین فضیلت چند سوره از سوره های قران کریم میباشد که از منبع آنها از آیات قران و سخنان و دعاهای امامان معصوم و علما و بزرگان دین میباشد که درچهارده بخش مجزا گردآوری شده است.

‏شما عزیزان میتوانید این برنامه را که مجموعه ای کامل از دعا ها میباشد را با هزینه ای اندک دریافت کنید است در صورتی که در برنامه های مشابه تنها یکی از بخش های این کتاب را با همین قیمت به فروش میرسانند. این کتاب همچنین دارای رابط کاربری زیبا و کاربر پسندی است که خواندن دعا را لذت بخش تر میکند.

‏هر بخش شامل چندین دعا و (در بعضی از بخش ها ختم و نماز )میباشد که این بخش ها عبارتند از:
‏مقدمه
‏رسیدن به حاجت
‏رفع گرفتاری
‏گشایش بخت
‏شفای مریض
‏افزایش رزق و روزی
‏تحبیب و تسخیر دیگران
‏یافتن شغل
‏سفر
‏قبل از خواب
‏زیاد شدن حافظه
‏دعاهای با فضیلت
‏سایر دعاها
‏فضیلت سوره ها