خانه برنامه اخبار
بلاگرام

بلاگرام

برترین مطالب وب فارسی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۶
سازنده جنگل
نسخه۱.۰.۴
حجم۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۸/۰۹
‏‏بلاگرام سرویسی برای ایجاد رسانه‌های چند منظوره آنلاین شخصی و تجاری است. با کمک بلاگرام این امکان را خواهید داشت تا مطالب کانال بلاگرامی‌تان توسط هزاران کاربر وب و اپلیکیشن بلاگرام دیده شود.

‏بلاگرام برای کسانی مناسب است که مایلند به طور «نامحدود» مطالب خود را منتشر کرده و هم زمان این شانس را داشته باشند که مطالب‌شان به غیر از کسانی که کانال‌شان را دنبال می‌کند توسط هزاران کاربر دیگر دیده شود.

‏بلاگرام یکی از بهترین ابزارهای موجود برای انتشار اخبار کسب و کارها، ادارات و سازمان‌ها، نویسندگان و هنرمندان، باشگاه‌ها ورزشی و... است.

‏الگوریتم‌های بلاگرام این امکان را دارند که برترین مطالب روز، هفته و ماه را در اختیار کاربران بگذارند. بدین شکل دنبال کنندگان بلاگرام از آخرین مطالب برتر وب آگاهی خواهند داشت.

‏توجه: در حال حاضر امکان ثبت نام، ساخت کانال و درج محتوا در کانال‌ها فقط از طریق نسخه وب صورت می‌گیرد.
‏‏رفع برخی از ایرادات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟