استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شخصی سازی
Broken Screen Live Wallpaper for Joking

Broken Screen Live Wallpaper for Joking

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲.۰.۲۵۶۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۰۷
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۹
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Weather Widget Theme Dev Team
‏‏این صفحه نمایش روی صفحه نمایش شیشه ای شکسته می تواند صفحه نمایش واقعی ترک خورده شبیه سازی کند و به شما سرگرم کننده زیادی برای تعجب دوستان شما می دهد. صفحه نمایش تلفن شیشه ای ترک خورده فقط یک برنامه شوخی است که شبیه سازی صفحه نمایش تلفن شیشه ای شکسته است. به صفحه اصلی خود یک شیشه واقعی شکسته و لذت بردن از شوخی با دوستان خود.
‏این 3D Wallpapers Parallax shards background wallpaper یک برنامه رایگان است که دارای مجموعه ای عالی از HD Live Wallpapers و شیشه های شیشه ای روی صفحه نمایش صفحه اصلی است. شما می توانید جلوه ای از صفحه نمایش شیشه ای شکسته را برای شکستن صفحه اصلی تلفن همراه خود ایجاد کنید. نمایش یک شکسته شکسته شفاف شکسته در بالای یک بازی یا قفل صفحه اصلی خانه خود را با این صفحه شکسته صفحه نمایش شوخی برنامه.
‏★ ویژگی های اصلی از برش شیشه ای رایگان تصویر زمینه صفحه نمایش:
‏⭐ مجموعه کامل HD تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا با وضوح 1920x1080 و بالاتر است.
‏⭐ هزاران نفر از تصاویر پس زمینه رایگان زنده با اثر سه بعدی اختلاف منظر به تناسب گوشی شما.
‏⭐ دسته های مختلف با طبیعت، گل ها، گل ها، خنک، انتزاعی، کهکشان، فضا، سیارات، حیوانات، سرگرمی ها، جشنواره ها و موارد دیگر برای انتخاب شما؛
‏⭐ پشتیبانی از تمام صفحه نمایش برای هر تلفن همراه؛
‏⭐Fast و صاف در هنگام استفاده برای تنظیم تصویر زمینه؛
‏⭐ تمهای جدید اضافه شده در هفته؛
‏ با استفاده از این نرم افزار روی صفحه نمایش شکسته جعلی تقلبی، می توانید گوشی خود را به یکی از دوستان خود ببرید، سپس صبر کنید تا صفحه نمایش تلفن همراه خود را لمس کنید. سپس آنها یک صدای تند و تیز را صدا می کنند و متوجه 'صفحه نمایش شیشه ای شکسته' بر روی گوشی شما می شوند. حالا شما می توانید آنها را برای شکستن گوشی خود سرزنش کنید، شاید آنها یک خرید جدید را برای شما خریداری کنند.
‏هر کس می تواند تصاویر پس زمینه و زمینه های مورد علاقه خود را با پس زمینه صفحه نمایش شیشه ای ترک خورده پیدا کنید. علاوه بر این، تصاویر پس زمینه صفحه نمایش شیشه ای زنده (شیشه های شکسته شیشه ای پس زمینه صفحه اصلی) همچنین شامل مجموعه ای بزرگ از تصویر زمینه زنده HD در انتظار شما برای کشف.
‏دانلود رایگان و تغییر پس زمینه خودکار با فاصله مشخص شده. این تصاویر واقعی را به صورت جداگانه زندگی می کنند تا برای لذت بردن از سفر لذت بخش خود، این تصاویر را نصب کنید. تصاویر پس زمینه دیگر و صفحه نمایش زنده روی صفحه نمایش را از دست ندهید. صفحه اصلی خود را با 3D Wallpaper Parallax Free ما تزئین کنید.
‏★ تماس با ما ★
‏اگر سؤال یا نظر دارید، لطفا با ما در support@amberweather.com تماس بگیرید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده