استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آب و هوا
Daily Local Weather & Climate

Daily Local Weather & Climate

نصب در حال دریافت
نسخه۱۶.۶.۰.۶۲۷۱_۵۰۱۵۷
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۰۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۱
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Weather Widget Theme Dev Team
‏‏یکی از محبوب ترین برنامه های آب و هوا و بهترین برنامه های پیش بینی هوا در انتظار شما است! این بهترین ویجت یک ساعت کامل و کاملا قابل تنظیم ساعت دیجیتال و ویجت پیش بینی آب و هوا است. با آن، می توانید اطلاعات ساعت و اطلاعات آب و هوا را به راحتی دریافت کنید. این اطلاعات دقیق مربوط به آب و هوای محلی مانند بالاترین / پایین ترین درجه حرارت و شرایط آب و هوایی فعلی را فراهم می کند. این ویجت ساعت و آب و هوا برای آندروید، قطعا بهترین انتخاب ویجت در زندگی روزمره است.
‏ویژگی ها:
‏ نمایش دمای فعلی:
‏اطلاعیه هشدار آب و هوا، گزارش های آب و هوایی جزئی که شامل زمان محل، طلوع آفتاب و غروب، دما و رطوبت، فشار، احتمال باران، نقطه شبنم، دید، شاخص UV، سرعت باد و جهت، وضعیت آب و هوا فعلی پیش بینی وضع هوا به صورت رایگان:
‏این برنامه آب و هوای روزانه، پیش بینی آب و هوای ساعتی و پیش بینی آب و هوای ماهانه را ارائه می دهد.
‏اطلاعیه های آب و هوایی در نوار وضعیت، با هشدارهای آب و هوایی و به روز رسانی های هشدارها، می تواند در برنامه ریزی روزانه به شما کمک کند.
‏بارش: پیش بینی بارش و میزان بارش برنامه آب و هوا
‏اخبار آب و هوا :
‏اخبار آب و هوا و درجه حرارت با نمایش محل برنامه هشدار آب و هوا همراه با صدا، و هشدار آب و هوایی شدید برای منطقه شما.
‏ هشدار آب و هوا برای شما ارسال می شود.
‏ شما همچنین می توانید از این ویجت به عنوان سنسور دما، سنسور رطوبت، ردیاب طوفان، سرعت باد و متر و حتی ردیاب برف استفاده کنید.
‏شاخص کیفیت هوا (AQI):
‏شاخص کیفیت هوا را برای 20،000 مکان در سراسر جهان، مانند aqi India ارائه می دهد. · پیش بینی بارش، به شما می گوید چه زمانی پتر بردارید. همچنین می توانید طلوع و غروب خورشید را در ویجت بررسی کنید.
‏ برنامه جهانی آب و هوا و کنترل آب و هوای دقیق برای امریکا:
‏این نه تنها یک آشکارساز آب و هوا برای محل خود شما، بلکه یک ردیاب آب و هوای جهانی است که شما می توانید هوا و دما در جهان جستجو کنید. ما از بررسی آب و هوا و درجه حرارت در شهرهای مانند درجه حرارت لس آنجلس، نیویورک ، شیکاگو، لاس وگاس، هاوایی، سان فرانسیسکو و هوستون پشتیبانی می کنیم.
‏4 ویژگی های استثنایی این بهترین ویجت آب و هوا ساعت:
‏ ردیاب جهانی آب و هوا، پیش بینی آب و هوای محلی برنامه فراهم می کند شرایط آب و هوایی از تمام نقاط، گزارش آب و هوا و دما در جهان است. این می تواند به شما ردیاب آب و هوا واقعی و چک کننده دما در جیب است. ردیاب آب و هوا ساده و ردیاب دما هوشمند ساده چشم انداز آب و هوا و پوسته های آب و هوا. این نشان می دهد که دمای مکان فعلی در نوار وضعیت، که شما می توانید درجه حرارت فعلی را به راحتی چک کنید.
‏سفارشی کردن:
‏ ارائه یک مجموعه خلاق ویجت با صفحه نمایش درجه حرارت و آب و هوای زنده برای شما که می خواهید صفحه اصلی خود را شخصیی سازی کنید. علاوه بر این، خورشید و ماه زنده تصویر زمینه با آب و هوا نیز در دسترس است.
‏شما می توانید تصاویر آب و هوایی را به عنوان تصویر پس زمینه (بک گراند) در موبایل خود داشته باشید و از زیبایی آن لذت ببرید.
‏به زودی:
‏رادار ملی آب و هوا ، ویجت رادار آب و هوا · تصاویر سه بعدی واقعی آب و هوا برای پس زمینه با آب و هوای محلی،
‏ویجت و تقویم شکلهای مختلف ماه برای شخصی سازی
‏اگر مایلید برای ترجمه و محلی سازی کمک کنید، لطفا درارتباط باشید :
‏ support@amberweather.com
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده