استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
مسابقه ساز !!!

مسابقه ساز !!!

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۲۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده شرکت قلم سرخ سفیر عشق
‏‏در این اپلیکیشن شما می توانید یک مسابقه طراحی کرده و امتیازات هر سوال و جوایز مسابقه و اسامی شرکت کنندگان را در آن ثبت نمایید .
‏بخش های برنامه :
‏* مدیریت (جهت مدیریت اسامی شرکت کنندگان شامل ثبت نام و گروه سنی و امتیازات کسب شده ، جوایز شامل ثبت جایزه ها و گروه سنی و ویرایش و حذف ، سوالات شامل ثبت سوالات و ویرایش و حذف و امتیاز هر سوال ، تنظیمات برنامه شامل تنظیم زمان پاسخگویی به هر سوال و پخش یا عدم پخش اصوات برنامه و ...)
‏* مسابقه ( با وارد کردن نام شرکت کننده در این بخش امتیازات کسب شده او در صفحه مسابقه نمایش داده شد و با گرفتن امتیاز جدید برنامه به صورت خودکار امتیاز جدید را به امتیازات قبلی اضافه خواهد کرد . همچنین میتوانید در بخش امتیازات تنظیم نمایید که آیا مسابقه امتیاز منفی دارد یا خیر . که در این صورت اگر شرکت کننده پاسخ صحیح به سوالات ندهد برنامه امتیاز منفی برای او ثبت خواهد کرد . در بخش مسابقه سوالات به طور تصاوفی و بدون تکرار با تکان دادن گوشی یا کلیک روی دکمه سوال نمایش داده می شوند و شمارش معکوس برای پاسخ به سوال فعال خواهد شد . در صورت اتمام تایم دیگر شرکت کننده اجازه پاسخ دهی نخواهد داشت )
‏* جوایز ( در این بخش جوایز مسابقه که در قسمت مدیریت ثبت کرده بودید نمایش داده می شود )
‏* امتیازات ( در این بخش امتیازات کسب شده هر شرکت کننده نمایش داده می شود )
‏* قرعه کشی ( این قسمت شامل 3 بخش می باشد :
‏1 - قرعه کشی در اعداد ( شما تعداد مورد نظر خود را در برنامه وارد می نمایید برنامه به صورت تصادفی یک عدد را انتخاب خواهد کرد و قرعه کشی در اعداد به این صورت انجام می شود .
‏2- قرعه کشی در اسامی شرکت کنندگان ، که برنامه به صورت تصادفی از بین شرکت کنندگانی که نام آن ها را در بخش مدیریت ثبت نموده اید یکی را انتخاب میکند .
‏3 - قرعه کشی آزاد در افراد ، زمانی که میخواهید فقط چند نام یا مورد را وارد کرده و بلافاصله قرعه کشی نمایید از این قسمت استفاده کنید. به این شکل که بلافاصله چند مورد را ثبت و بین آنها قرعه کشی میکنید . همچنین قبل از قرعه کشی امکان حذف موارد را دارید .
‏*یادداشت ( در این بخش موارد مورد نظر و یادداشت های خود را در مورد مسابقه میتوانید وارد نمایید )
‏*** یکی از امکانات دیگر این برنامه امکان پشتیبان گیری و همچنین بازیابی داده هاست . که پس از ثبت موارد میتوانید از اطلاعا بکاپ گرفته و در صورت پاک شدن یا حذف برنامه دوباره انها را بارگزاری نمایید .
‏در این برنامه سوالاتی که در بخش مسابقه پرسیده میشوند از دور بعدی حذف میگردند و شما از بخش مدیریت امکان بازگردانی سوالات را خواهید داشت .
‏موفق و پیروز باشید
‏شرکت قلم سرخ سفیرعشق
‏‏* امکان بازگردانی سوالات مسابقه ( سوالاتی که در بخش مسابقه پرسیده میشوند از دور بعدی حذف میگردند . در این نسخه امکان بازگردانی سوالات قرار داده شده است )
‏* امکان شماره گذاری دستی جوایز و ویرایش آنها

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
وحیدامیدی
١٥ دی ١٤٠١

پنج۵ساله!اصلابروزرسانی نشده/امتیازش داره کمتروکمترمیشه/نظرات منفی زیادداره/کل نصبش دوهزارواندی بیشترنیست/برای گوشی هاونسخه های دهه هشتادی طراحی شده/حجمش بالاست/نظرات رواهمیت نمیدن ومجواب نمیدن/پولیه رایگان نیست/این ضعف هارو داره ولی انصافاباهاش کارکردم پاسخ دادشماهم امتحان کنید/گرافیک وزیبایی بصری اش بالاست/امکانات متعددی بهتون میده برامسابقه

۰ ۰
علی
٢ اردیبهشت ١٤٠١

گند اشغال

۱ ۱
مکس و جسی سگهای عزیزم
٤ بهمن ١٤٠٠

اگه راىگان بذارن برنامه را خوب ميشه

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده