دانلود مایکت
En
کاسپر و دوستان جدیدش
کاسپر و دوستان جدیدش

کاسپر و دوستان جدیدش

حجم:۴۵.۲ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۰(۱۳۹۶/۱۱/۲۶)
حداقل سازگاری:   Android 4.1 (Jelly Bean)
ماجراجویی
0
0
۲۰۰
دانلود
کاسپر و دوستان جدیدش #1
کاسپر و دوستان جدیدش #2
کاسپر و دوستان جدیدش #3
کاسپر و دوستان جدیدش #4
کاسپر و دوستان جدیدش #5
کاسپر و دوستان جدیدش #6

   توضیحات

کاسپر  یک بازی زیبا  برای کنسول پلی استیشن است . این بازی الهام گرقته از کارتون این بازی یا همان casper است .این بازی داستان ارواحی است که در شب عید کریسمس میلادی به خانه ها میروند اما این روح چون قلب مهربانی داشته به آزار و اذیت کودکان نمی پرداخته است تا با یک پسر بچه دوست میشود....
✔کاسپر و دور دنیا با کیفیت اچ دی HD
✔با قابلیت اجرای بازی بوسیله دسته
✔با قابلیت اجرای بازی بصورت دونفره
✔امکان تنظیم تصویر بازی بعنوان پس زمینه گوشی
✔همراه با کد تقلب و نسوز کننده
✔همراه با راهنمای کامل
✔کاملا تست شده


تمام صفحه کردن بازی
 در برخی از گوشی ها ممکن است در اطراف بازی حاشیه های سیاه وجود داشته باشد به جهت استفاده از تمام صفحه گوشی مسیر زیر را طی نمایید
 وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در قسمت تنظیمات صفحه نمایش  بر روی- نسبت صفحه نمایش - کلیک نمایید و در بخش باز شده قسمت - کشیده  - را انتخاب نمایید --- به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا تغییر مورد نظر ذخیره گردد اکنون بازی بصورت تمام صفحه و بدون حاشیه های  سیاه اجرا می گردد.
 ذخیره کردن بازی
 در این برنامه قادر خواهید بود در هر جای دلخواه بازی را ذخیره نمایید و بعدا به ادامه بازی بپردازید بدین منظور مسیر زیر را طی نمایید.
 پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – ذخیره بازی- را انتخاب نمایید – سپس در یکی از محل های نشان داده شده بازی را ذخیره نمائید.
 ادامه بازی
 بعد از ذخیره نمودن بازی جهت ادامه  بازی در هنگام ورود به بازی روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت –ادامه بازی- را انتخاب نمایید – سپس یکی از محل های نشان داده شده که در آن بازی را ذخیره نموده اید را انتخاب نمایید واز ادامه بازی لذت ببرید.
 ذخیره خودکار بازی
 با تنظیم این مورد، در هنگام خروج از برنامه بازی به صورت خودکار ذخیره خواهد شد و در هنگام ورود مجدد به بازی از همان نطقه  بازی آغاز خواهد برای تنظیم مسیر زیر را طی نمایید.
 وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در انتهای قسمت تنظیمات و در بخش - تنظیمات متفرقه -  بر روی- ذخیره خودکار هنگام خروج - کلیک نمایید و در بخش باز شده دکمه – فعال -  را  انتخاب نمایید ----- به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا تغییر مورد نظر ذخیره گردد.
 استفاده از کد تقلب
 در این برنامه می توان بصورت خودکار از کدهای تقلب(در صورت موجود بودن کد تقلب) در بازی استفاده نمود. برای راحتی شما عزیزان تمامی کدهای تقلب هر بازی بصورت پیش فرض در برنامه گنجانیده شده است و برای استفاده از آنها مسیر زیر را طی نمایید.
 پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – کد تقلب - را انتخاب نمایید. در صورت موجود بودن کد تقلب در صفحه جدید می توان کدهایی را که نیاز دارید انتخاب و آنها را فعال سازید جهت غیر فعال سازی نیز همین مسیر را طی کرده و بر روی دکمه غیر فعال کردن کلیک نمایید.
 تنظیم صدای بازی
 در صورتی که صدای بازی مشکل دار می باشد و نویز اضافی در آن شنیده می شود می توانید برای اصلاح آن مسیر زیر را طی نمایید
وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در بخش تنظیمات صدا بر روی – کیفیت صدا – کلیک نمایید و یکی از سه گزینه مربوطه را انتخاب نمایید و به بازی برگردید اگر مشکل همچنان موجود بود دوباره همان مسیر طی شود و یک گزینه دیگر انتخاب گردد

   دسترسی های نرم افزار

 • نوشتن بر روی حافظه گوشی
 • خواندن حافظه گوشی
 • اینترنت
 • دیدن وضعیت شبکه
 • لرزش دستگاه
 • ارسال نوتیفیکیشن
 • بیدار نگه داشتن دستگاه
 • دریافت خبر بوت شدن دستگاه
 • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
 • تغییر وضعیت wifi
 • خواندن وضعیت گوشی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

برنامه‌های مشابه

شاید دوست داشته‌ باشی