خانه برنامه سبک زندگی
میلین

میلین

همراهی همیشگی بیماران

تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده میلین
‏‏اپلیکیشن میلین با هدف همراهی همیشگی شما در طول زندگی، ابعاد مختلفی از سبک زندگی را تحت پوشش قرار داده است و مرجع جامعی از سوالاتی است که ممکن است افراد در طول زندگی با MS با آن مواجه شوند. میلین فضایی است برای دریافت شادی و اهدای آن به دیگران. میلین در سال 98 با هدف و رسالت بزرگی آغاز به کار کرده است و تا رسیدن کامل به هدفش که انتشار شادی در بین افراد فوق‌العاده‌ای است که با ام.اس زندگی می‌کنند، از تلاش دست نخواهد کشید. اعتقاد و باور اعضای میلین این است که ام.اس یکی از بیماری‌های نوع بشر است که مسلما نباید باورهای مثبت را از ما دور کند بلکه می‌تواند با در نظر گرفتن شرایط، امکان استفاده از توانایی‌ها، شکوفایی افکار و ایده‌های ناب را به ما بدهد. ما در مسیر کشف این حقیقت همراه شما خواهیم بود و شما را تنها نخواهیم گذاشت.
‏‏بهبود عملکرد سیستم چت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟