استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
ختم خواجگان

ختم خواجگان

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۰۵
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده محمد سلیم بدخشان
‏‏برای هر فرد مسلمان لازم است قبل از هر چیز این مسئله را درک نماید که خداوند متعال نسل بشر را به خاطر عبادت خود آفریده است و این عبادت به نحو احسن به کمال نمیرسد تا زمانیکه شخص، سالم و تندرست نباشد.حصول تندرستی مربوط به مراقبت ازصحت روح وجسم است و راه حفاظت ازاین نعمت عظمی تضرع و دعا به درگاه باری تعالی می باشد . رسول اکرم صلی الله علیه و سلم فرموده اند: « الدعاء هوالعباده » دعا در واقع خود عبادت است سپس این آیه را تلاوت کردند : « و قال ربکم ادعونی استجب لکم» پروردگارتان فرمود مرا بخوانید ، من دعای شما را قبول میکنم.
‏حکمت دعا در اسلام اینست که انسان بوسیله دعا به ربوبیت و قدرت الله جل جلاله اقرار می کند و همه چیز را از جانب او می داند .
‏از دیر باز در میان اصحاب رسول اکرم (ص) ،تابعین ، تبع تابعین (رض) و اولیاء الله ، دوستان خداوند متعال ( رحمهم الله تعالی علیهم ) اوراد و ادعیه متداول بود که تمامی زندگی شبانه روزی آنها را دربر می گرفت با «بسم الله اموت و احیا» به خواب می رفتند و با « الحمدالله الذی احیانا بعد اماتنا و الیه النشور » بیدار می شدند هنگام نظر به آینه ، پوشیدن لباس جدید ، خارج شدن از منزل ، ورود به مسجد، خارج شدن از آن ، شنیدن اذان ، بعد از اذان و ... پیوسته دعاهایی ورد زبان آنها بود .
‏این دعاها و اوراد که همگی برگرفته از گنجینه دعاهای مأثوره اسرار دو عالم حضرت محمدصلی الله علیه وسلم است برای دفع بلیات و جلب منافع بسیار موثر بوده ، کاربرد فراوان دارد . یکی از مجربترین و موثرترین این اوراد ختم خواجگان است .
‏نیاز به یک ترجمه کامل از این ختم شریف به همراه بیان فضائل از لابلای کتب تفسیر و حدیث جهت مطالعه دوستان از دیرباز محسوس بود .
‏محتویات برنامه:
‏ترتیب ختم خواجگان و دعای بعد از ختم
‏فضائل و فوائد ذکر
‏فضائل دعا
‏فضائل ختم خواجگان
‏و...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده