خانه برنامه ابزارهای کاربردی
جزوه برداری صوتی کلاس

جزوه برداری صوتی کلاس

تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ماورا
‏‏نرم افزار جزوه برداری صوتی کلاس – کتابخانه ای جهت ضبط،مدیریت و پخش صدای جلسات کلاس با رابط کاربری ساده و دوستانه
‏یکی از روش های پیشرفته آموزش، ضبط صدای کلاس و استاد یا باصطلاح جزوه برداری صوتی می باشد. نرم افزار جزوه برداری صوتی با قابلیت های ویژه، امکان ضبط صدای کلاس و مدیریت این فایل های صوتی و پخش آنها را به شما می دهد. این نرم افزار از تکنولوژی ویژه و خاصی به منظور ضبط صدای کلاس با بهترین کیفیت استفاده می کند و ضمنا با ذخیره سازی صدا در قالب mp3 از حجم فایل های ذخیره شده بدون از دست دادن کیفیت صدا می کاهد. کیفیت ضبط صدای این نرم افزار به قدری بالاست که با فاصله زیاد از منبع صدا (استاد) می تواند صدا را با کیفیت عالی ضبط کند. علاوه بر این برای هر جلسه داده هایی را مانند نام استاد،موضوع جلسه، یادداشت و ... از کاربر گرفته و در قالب متا دیتای مرتبط با جلسه ذخیره می کند. در واقع به جای ذخیره سازی نامرتب صداهای ضبط شده، این نرم افزار به شما قابلیت مدیریت این فایل های صوتی را در قالب یک کتابخانه صوتی با کمک این داده ها می دهد. بنابراین دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن صدای یک جلسه صدای فایل های زیادی را چک کنید و می توانید تعداد زیادی از دروس و جلسات را به راحتی با کمترین زحمت مدیریت کنید و هنگام انتخاب جلسات برای گوش دادن بدون پخش صدای جلسه به آسانی می توانید به موضوع جلسه پی ببرید. این نرم افزار علاوه بر قابلیت ضبط جلسات کلاس و مدیریت آن قابلیت پخش فایل های صوتی ضبط شده را نیز دارد.
‏ویژگی های نرم افزار
‏• سازگار با اندروید نسخه ۲.۲ و بالاتر
‏• امکان نصب روی تبلت و گوشی ها با سایزهای مختلف
‏• رابط کاربری ساده، آسان و دوستانه
‏• ضبط و ذخیره صدای کلاس با کیفیت عالی و ذخیره در قالب Mp3
‏• حفظ کیفیت صدای ضبط شده در صورت دور بودن از منبع صدا(استاد)
‏• قابلیت توقف موقت ضبط صدای جلسه و سپس ضبط ادامه جلسات(این قابلیت به شما امکان می دهد که قسمتی از صدای جلسه ذخیره نشود)
‏• ذخیره موضوع جلسه و یادداشتی در ارتباط با جلسه
‏• امکان اضافه کردن اطلاعات دروس شامل نام درس و نام استاد و...
‏• امکان انتخاب جلسات بر اساس نام درس، شماره جلسه، تاریخ و .... و پخش صدای ضبط شده جلسه
‏• مدیریت بهینه حافظه مصرفی جهت ذخیره سازی فایل ها
‏جهت ارتباط با ما با ایمیل mavaracc.co@gmail.com تماس بگیرید
‏‏اضافه شدن امکان ویرایش نام یک درس و ویرایش اطلاعات جلسات دروس در قسمت مدیریت جلسات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟