خانه بازی ایفای نقش
Creature Quest - Strategy RPG

Creature Quest - Strategy RPG

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ایفای نقش
تعداد دانلود۶۰۰
سازنده VC Mobile Entertainment, Inc.
نسخه۶۲.۲۰.۱۵۰۷
حجم۴۵۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۴
فایل دیتانصب خودکار
‏‏یک بازی استراتژی نقش محور فوق العاده با نبردهایی مبتنی بر نوبت از بازی ساز معروف Jon Van Caneghem خالق بازی معروف Might & Magic که در آن میتوانید گروهی از موجودات عجیب و غریب و اژدهایان را تشکیل دهید و به ماجراجویی در محیط هایی که هر لحظه در حال تغییر هستند بپردازید.
‏فرقی نمیکند تاز با بازی های استراتژی نقش محور یا بازی های کارتی آشنا شده اید یا در این زمینه حرفه ای هستید و به دنبال بازی هستید که استراتژی و تاکتیک در آن نقش پر رنگ تری داشته باشد در هر حال این بازی میتواند حس ماجراجویی شما را راضی کند. شما میتوانید انواع و اقسام موجودات افسانه ای و عجیب و غریب همچون اژدها با دهان آتشین، هیولاهای ترسناک، بچه گربه های پشمالو و جادوگر، شانه به سرهای نجار و حتی یک بچه اژدها که هنوز از تخم بیرون نیامده را انتخاب کنید، آنها را ارتقا دهید و از قابلیت های جادویی آنها در نبردهایتان استفاده کنید.
‏شما در ابتدای بازی یک گروه پنج نفره از این موجودات دارید که البته بچه اژدها نیز یکی از آنهاست. همچنان که در بازی پیش میروید و با صدها هیولا و موجود عجیب و غریب دیگر مبارزه میکنید هم موجوداتی که در گروه تان هستند قوی تر میشوند و هم اینکه موجودات بیشتری برای انتخاب در اختیار خواهید داشت. برای به خدمت گرفتن موجودات جدید در گروه تان و همچنین برای ارتقای موجوداتی که در گروه تان ستند به چیزهایی همچون الماس، نشان های مختلف و جواهرات نیاز دارید که در طول بازی آنها را بدست می آورید. با ارتقای موجودات تان قفل قابلیت های جدیدی برای آنها باز میشود. قابلیت هایی همچون استفاده از افسون های جادویی قدرتمندتر یا زدن ضربات کاری تر با شمشیر.
‏ضمنا میتوانید با دوستان تشکیل گروه (گیلد) بدهید در صورت برنده شدن در نبردهای تک به تک داخل گروه تان جوایزی بی نظیر ببرید. در نبردها باید سرعت عمل و تاکتیک داشته باشید. شما میتوانید تنها با حرکت انگشت روی صفحه نمایشگر به موجودات حریف ضربه بزنید و یادتان باشد که برای پیروزی در هر نبردی زدن ضربات کاری کافی نیست باید استراتژی و تاکتیک خاصی هم داشته باشید و از موجودات تان به موقع استفاده کنید. از آنجایی که زدن ضربات پیاپی و حملات زنجیره ای هم در این بازی ممکن است انتخاب موجوداتی که در تیم تان دارید میتواند در پیروزی یا شکست شما تاثیر زیادی بگذارد. موجودات این بازی میتوانند از نقاط حاصله از حملات زنجیره ای برای پر کردن انرژی جادویی شان و استفاده از جادوهای مختلفی که در اختیار دارند استفاده کنند. همچنین میتوانند آن را با موجودات دیگر هم گروه خود بدهند و باعث چند برابر شدن اثر ضربات آنها شوند. وقتی به ساز و کار حملات زنجیره ای و ضربات پیاپی مسلط شدید همه به شما حسودی خواهند کرد و میخواهند در گروه شان باشید!

‏این بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن به ترتیب زیر است:
‏- ماموریتی، در این حالت میتوانید به کاوش در سرزمین های مختلف مشغول شوید، با موجودات و هیولاهای دیگر در طول سفر خود مبارزه کنید و به جواهرات و آیتم های با ارزشی دست پیدا کنید.
‏- برج جنگی، در این حالت باید سطح برج جنگی خود را بالا ببرید و البته نیم نگاهی هم به گروه موجودات خود داشته باشید و آنها را نیز ارتقا دهید.
‏- چالش سیاهچال، در این حالت میتوانید سیاهچال خودتان را بسازید و با گروه موجودات خود به سیاهچال کاربران دیگر بازی حمله کنید. هر چقدر پیروزی های بیشتری بدست آورید قطعا رده گروه تان (گیلدتان) نیز بالاتر خواهد رفت و جایگاه بهتری نیز در جدول بالاترین امتیازات بازی پیدا خواهید کرد.

‏ویژگی ها:
‏- امکان انجام ماموریت های مختلف، عبور از موانع مختلف و دستیابی به جواهرات و آیتم هایی با ارزش
‏- امکان باز کردن قفل بیش از 500 موجود خیالی و هیولا و ارتقای آنها
‏- لزوم اتخاذ یک تاکتیک مناسب در نبردهای بازی و استفاده از قابلیت های مختلف موجودات تان و همچنین جادو برای پیروزی در نبردها
‏- امکان ساخت یک سیاهچال برای خودتان، حمله به سیاهچال کاربران دیگر و بردن جوایزی بزرگ در صورت پیروزی در برابر آنها
‏- امکان چت با دیگر اعضای گروه تان (گیلدتان) و بهره مند شدن از جوایزی که خاص گروه هاست
‏- امکان انجام ماموریت های روزانه بازی، رویارویی با چالش ها و موجوداتی جدید و دریافت جوایز بیشتر
‏- مناسب هم برای مبتدی ها و هم حرفه ای های بازی های نقش محور، این بازی میتواند ساعت ها شما را به خود سرگرم کند. فرقی نمیکند آن را تفریحی انجام میدهید یا جدی.
Guild Wars:
•Guilds can now hold a max of 7 million Shards. Members will not be allowed to attack when the Guild is over the limit
•View Guild info added to the War screen
Misc:
•Player max level has been increased from 600 to 700
•Kingdom Battles will now arrive on Saturday’s at 00:00 UTC and leave on Monday’s at 00:00 UTC
•Various bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟