استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه تناسب اندام
مشاوره پوست و مو

مشاوره پوست و مو

نصب در حال دریافت
نسخهv۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۱/۲۰
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده رهگذر پارسی
‏‏سلامتی همواره اولویت زندگی بشر بوده است و در هر دوره از زمان نوع بیماری ها متفاوت خواهد بود. با پیشرفت های پزشکی بسیاری از بیماری ها به راحتی قابل درمان است. صنعتی شدن در کنار کمک به زندگی بشر، خود عامل بروز بیماری های جدیدی شده و یا این که عرصه را برای بروز چنین بیماری هایی فراهم کرده است. بیماری های پوست و مو از جمله بیماری هایی هستن که با بروز فشار های زندگی و همچنین تاثیر آلودگی های محیطی، بیشتر از قبل بروز کرده اند. این حقیقت در همه جا پذیرفتنی است که پیشگیری بهتر از درمان است.
‏شرکت مروارید پنبه ریز با هدف ارتقا سطح بهداشت و سلامت جامعه اقدام به تولید و واردات محصولات پیشگیری، مراقبت و درمان پوست و مو می کند. برنامه پیش رو محصولات ارائه شده توسط این شرکت را معرفی خواهد کرد.
‏این برنامه به صورت رسمی از طرف شرکت پنبه ریز معرفی نشده بلکه توسط یک شخص حقیقی از اطلاعات ارئه شده توسط خود شرکت نوشته شده است. با نصب این برنامه در کنار معرفی محصولات از امکاناتی نظیر مشاوره رایگان پوست و مو، مراقبت و درمان های خانگی و پشتیبانی بهره خواهید برد.
‏امکانات:
‏معرفی محصول
‏مشاوره رایگان پوست و مو
‏اطلاعات پوست و مو
‏پشتیبانی رایگان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏تغییرات جزئی برنامه
‏اضافه شدن محصولات جدید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی