خانه برنامه اخبار
تالار اخبار

تالار اخبار

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴۴
تعداد نظرات۵۷
سازنده علیرضا رضوانی
نسخه۴.۴.۳
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۸/۲۴
‏‏تالار اخبار یک برنامه ی ویژه ی خبری است که شما را در جریان لحظه به لحظه خبر ها در سراسر جهان و ایران قرار می دهد.
‏برنامه ای متنوع شامل اخبار گوناگون سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی،ورزشی و ...
‏از خصوصیات بارز تالار اخبار برنامه ی ویژه ی آشپزی است که بصورت آنلاین بوده و شما را در جریان آخرین دستورات آشپزی قرار می دهد .
‏با برنامه ی تالار اخبار میتوانید در جریان آخرین اخبار درج شده در صفحه ی مطبوعات سراسر ایران قرار گیرید.
‏این برنامه به گونه ای طراحی شده که انتخاب سایت های خبری گوناگون در اختیار کاربر است و می تواند هر کدام از آنها را که مایل باشد انتخاب کند بنابراین با مشکل تکرار اخبار که در برخی از برنامه های خبری هوشمند ملاحظه می شود برخورد نخواهید کرد.
‏از ویژگی های ممتاز تالار اخبار قسمتی تحت عنوان خانومانه ویژه ی خانم هاست که آخرین اخبار مربوط به زنان و دختران را در اختیار آنها قرار می دهد.
‏بخش سلامت تالار اخبار یک برنامه ی کاربردی و سودمند است که با انتشار آخرین اخبار علمی و پزشکی مربوط به سلامت می تواند علاوه بر بالا بردن سطح علمی کاربران آنان را در پیشگیری و مبارزه با بسیاری از بیماری ها و معضلات راهنمایی کند.
‏و اما نگین درخشان برنامه ی تالار اخبار بخش مذهبی و قرآنی آن است که آخرین اخبار مذهبی و قرآنی منتشر شده در سایت ها و بنگاه های نشر اخبار را در اختیار علاقه مندان آن قرار می دهد.
‏در برنامه ی تالار اخبار دوستداران ورزش نیز به فراموشی سپرده نشده اند و می توانند در صورت استفاده از تالار اخبار در جریان آخرین خبر های ورزشی ایران و جهان قرار گیرند.
‏‏رفع برخی مشکلات
‏تغییر سرور برخی قسمت ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟