استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه اخبار
تالار اخبار

تالار اخبار

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده علیرضا رضوانی
‏‏تالار اخبار یک برنامه ی ویژه ی خبری است که شما را در جریان لحظه به لحظه خبر ها در سراسر جهان و ایران قرار می دهد.
‏برنامه ای متنوع شامل اخبار گوناگون سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی،ورزشی و ...
‏از خصوصیات بارز تالار اخبار برنامه ی ویژه ی آشپزی است که بصورت آنلاین بوده و شما را در جریان آخرین دستورات آشپزی قرار می دهد .
‏با برنامه ی تالار اخبار میتوانید در جریان آخرین اخبار درج شده در صفحه ی مطبوعات سراسر ایران قرار گیرید.
‏این برنامه به گونه ای طراحی شده که انتخاب سایت های خبری گوناگون در اختیار کاربر است و می تواند هر کدام از آنها را که مایل باشد انتخاب کند بنابراین با مشکل تکرار اخبار که در برخی از برنامه های خبری هوشمند ملاحظه می شود برخورد نخواهید کرد.
‏از ویژگی های ممتاز تالار اخبار قسمتی تحت عنوان خانومانه ویژه ی خانم هاست که آخرین اخبار مربوط به زنان و دختران را در اختیار آنها قرار می دهد.
‏بخش سلامت تالار اخبار یک برنامه ی کاربردی و سودمند است که با انتشار آخرین اخبار علمی و پزشکی مربوط به سلامت می تواند علاوه بر بالا بردن سطح علمی کاربران آنان را در پیشگیری و مبارزه با بسیاری از بیماری ها و معضلات راهنمایی کند.
‏و اما نگین درخشان برنامه ی تالار اخبار بخش مذهبی و قرآنی آن است که آخرین اخبار مذهبی و قرآنی منتشر شده در سایت ها و بنگاه های نشر اخبار را در اختیار علاقه مندان آن قرار می دهد.
‏در برنامه ی تالار اخبار دوستداران ورزش نیز به فراموشی سپرده نشده اند و می توانند در صورت استفاده از تالار اخبار در جریان آخرین خبر های ورزشی ایران و جهان قرار گیرند.
‏‏رفع برخی مشکلات
‏تغییر سرور برخی قسمت ها

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده