استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
ایرونی

ایرونی

ایرونی برقراره همیشه!

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۰۷
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده یوز گیمز

ایرونی یک بازی جورکردنی در سبک معمایی است. در این بازی باید روی خانه‌های همرنگی که به یکدیگر متصل هستند اشاره کنید تا از بین بروند. هدف هر مرحله متفاوت است و با پیشروی در بازی، مراحل تنوع بیشتری پیدا می‌کنند.

در ابتدای بازی باید تعداد مشخصی از خانه‌های رنگی را جمع‌آوری کنید که در ادامه توپ‌پلاستیکی و چیزهای بیشتری اضافه می‌شود. اگر ۵ خانه متصل را از بین ببرید نوشابه می‌گیرید که یک ردیف یا ستون از بین می‌برد. با گرفتن۷ خانه پیک‌نیکی می‌گیرید که خانه‌های اطرافش را می‌ترکاند و ۹ خانه همرنگ به شما پنکه می‌دهد که همه‌ی خانه‌های همرنگ با خودش در صفحه را جمع‌آوری می‌کند. در ابتدای هر مرحله می‌توانید از تقویت‌کننده‌ها استفاده کنید که تعدادشان محدود است و از فروشگاه می‌توانید تعداد بیشتری از آن را بخرید. اگر حرکت‌هایتان در مرحله تمام شود می‌توانید با سکه چند حرکت اضافی بگیرید. برای هر بار بازی کردن هم از قلبتان یکی کسر می‌شود.
اگر از ۲۰ مرحله ابتدایی بازی عبور کنید امکان ایجاد یا پیوستن به تیم‌ها را دارید. در جدول رتبه‌بندی هم می‌توانید امتیاز برترین بازیکن‌ها و تیم‌ها را مشاهده کنید. 
‏‏یه آیتم جدید داریم با ۱۵۰ تا مرحله خفن و باحال!

نظرات و امتیاز ها

۳۰۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
چنگیزی
٢٩ خرداد ١٤٠١

پول از حسابم کم کرد ولی سکه نداد

۰ ۰
سحر
١٦ اردیبهشت ١٤٠١

بازی خیلی خوبی هست ولی برای من همش میگه اینترنت قطع میباشد درحالیکه که وصل هستم و چند بارم سکه خریدم ولی برام منظور نشده و پول ازم کم شده

۵ ۰
محمد افشار
١٧ اردیبهشت ١٤٠١

خوبه ولی نمیدونم هر چقدر سکه میخرم نمیاد به سکه هام اضافه بشه و از حسابم کم میکنه ولی اضافه نمیشه

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

🇮🇷 بازی‌های برتر ایرانی

جورچین‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده