استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
فقرات فقهیه

فقرات فقهیه

۴,۰۰۰ تومان در حال دریافت
با ضمانت خرید
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)
‏‏درآمد
‏کتاب ارزشمند «فقرات فقهیه» که به همت حضرت آیت‌الله شیخ الیاس شریفى اشکورى به رشته تحریر درآمده، بر اساس فقه جعفرى و مبتنی بر مذهب اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) سامان یافته است. این اثر، در حقیقت، دائرة المعارف فقه اهل‌بیت(ع) است که در آن، به مباحث کاربردی و موضوعات مختلف فقهی، پرداخته شده است. «فقرات فقهیه»، به عنوان بهترین ارمغان برای مشتاقان عبودیت و دل‌بستگان آستان نبوت و ولایت به شمار می‌رود که امیدواریم مورد استفاده علاقه‌مندان قرار ‏گیرد.
‏محتوای برنامه
‏در این برنامه، متن 10 جلدی کتاب «فقرات فقهیه» (رساله عملیه) به همراه کتاب «منتخب فقرات فقهیه» اثر حضرت آیت‌الله شیخ الیاس شریفى اشکورى، در موضوعات گوناگون و متنوع احکام فقهی، قابل دسترسی است.
‏برخی از قابلیت‌های برنامه
‏ـ کتابخانه: ارائه متن به همراه قابلیت‌هایی همچون: فهرست عناوین، نشانه‌‌گذاری در متن، رنگی‌کردن متن، حاشیه‌نویسی بر متن، اشتراک‌گذاری متن انتخابی، پیمایش در متن از طریق فهرست عناوین و صفحه، دسترسی آسان به پاورقی‌ها، تنظیم نمایش اِعراب کلمات، تنظیم شیوه حرکت بین صفحات، دسترسی به اطلاعات تفصیلی کتب.
‏ـ جست‌وجو: جست‌وجوی لفظی در متن و فهرست کتاب، دسترسی به تاریخچه جست‌وجو.
‏ـ برگزیده‌ها: امکان انتخاب کتاب یا کتب‌ دلخواه و افزودن آنها به قسمت «برگزیده‌ها»، جهت دسترسی آسان‌تر.
‏ـ تنظیم فهرست: قابلیت تنظیم فهرست بر اساس: عنوان کتاب، نام نویسنده و آخرین مطالعه؛ نمایش فهرست به صورت: خلاصه، لیستی و جدولی.
‏ـ سایر امکانات: تنظیم فونت و فاصله خطوط، تنظیم حالت مطالعه در شب، تنظیم نور صفحه.
‏ـ ارسال نظر: امکان ارسال پیشنهادات و انتقادات توسط کاربر در محورهای مختلف.
‏کد شامد:
‏http://logo.saramad.ir/verify.aspx?CodeShamad=1-2-686965-63-5-318
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده