استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
پیام امیرالمومنین ع

پیام امیرالمومنین ع

۲,۰۰۰ تومان در حال دریافت
با ضمانت خرید
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)
‏‏درآمد
‏نهج البلاغه، پس از قرآن کریم، کتابی گران‌سنگ و بی‌نظیر برای سعادت انسان است که اقیانوس بیکران علم و آگاهی را در اختیار تشنگان معارف و حقایق الهی قرار می‌دهد. به منظور دسترسی آسان‌تر و آشنایی بیشتر علاقه‌مندان به این کتاب بزرگ، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی اقدام به تولید نرم‌افزار اندرویدی «پیام امیرالمؤمنین» نموده است.
‏محتوای برنامه
‏این نرم‌افزار مشتمل بر متن 15 جلدی کتاب «پیام امیرالمؤمنین» است که به همت حضرت آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی و دیگر فضلای همکار ایشان تهیه گردیده و در اختیار کاربران و محبان اهل‌بیت(ع) قرار گرفته است.
‏برخی از قابلیت‌های برنامه
‏ـ کتابخانه: ارائه متن به همراه قابلیت: فهرست عناوین، نشانه‌‌گذاری در متن، رنگی‌کردن متن، حاشیه‌نویسی بر متن، اشتراک‌گذاری متن انتخابی، پیمایش در متن از طریق فهرست عناوین و صفحه، دسترسی آسان به پاورقی‌ها، تنظیم نمایش اِعراب کلمات، تنظیم شیوه حرکت بین صفحات، دسترسی به اطلاعات تفصیلی کتب.
‏ـ جست‌وجو: جست‌وجوی لفظی در متن و فهرست کتب، دسترسی به تاریخچه جست‌وجو.
‏ـ تنظیم فهرست: قابلیت تنظیم فهرست بر اساس: عنوان کتاب، نام نویسنده و آخرین مطالعه؛ نمایش فهرست به صورت: خلاصه، لیستی و جدولی.
‏ـ سایر امکانات: تنظیم فونت و فاصله خطوط، تنظیم حالت مطالعه در شب، تنظیم نور صفحه.
‏ـ ارسال نظر: امکان ارسال پیشنهادات و انتقادات توسط کاربر در محورهای مختلف.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده