استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Sidebar Screen Swiftly Switch

Sidebar Screen Swiftly Switch

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۹
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده de-studio
‏‏آیا با استفاده از تلفن خود با یک دست مشکل دارید، آیا می خواهید چند وظیفه واقعی را در تلفن همراه تجربه کنید؟ اگر پاسخ بله، پس سریعا سوئیچ برای شماست. این ابزار مفید به شما کمک می کند تا بین برنامه های اخیر، برنامه های مورد علاقه، دسترسی به صفحه ناوبری، کنترل پنل و مخاطبین را با یک دست از صفحه لبه تغییر دهید. قابلیت تغییر برنامه: تغییر بین برنامه اخیر، آخرین، برنامه مورد علاقه تنها با یک حرکت نوار ناوبری: به راحتی دکمه صفحه اصلی، دکمه بازگشت و اعلان از صفحه لبه کنترل پنل: در خاموش فای، بلوتوث، چرخش، روشنایی صفحه نمایش، حجم در یک ژست میانبر: پشتیبانی از طیف گسترده ای از کلید های میانبر (شامل عمل tasker) تماس مستقیم / اس ام اس: سریعترین راه برای برقراری تماس تلفنی تماس به مخاطب مورد علاقه شما Un obtrusive: طراحی به عنوان الگوی کنترل پای، طراحی آن فقط زمانی که شما می خواهید به رایگان، بدون تبلیغات، بدون دسترسی به اینترنت، هیچ ریشه نیاز نحوه استفاده فقط از منطقه ماشه (سمت راست وسط صفحه به عنوان پیش فرض) ضربه بزنید تا بلافاصله لیست برنامه های اخیر خود را در یک کنترل پنل نشان دهید، انگشت خود را روی صفحه نمایش نگه دارید، سپس: برای تغییر به برنامه اخیر: حرکت انگشت خود را به برنامه که می خواهید سوئیچ کنید و سپس آن را بالا ببرید. برای ناوبری: اقدام سریع در منطقه بیرونی پای قرار می گیرد، از اینجا می توانید دکمه بازگشت به خانه، دکمه برگشت، کشیدن پنل اطلاع رسانی یا سفارشی کردن اقداماتی که می خواهید. دسترسی به میانبر مورد علاقه: آنها در بخش مورد علاقه قرار می گیرند. دو راه وجود دارد که می توانید به بخش مورد علاقه دسترسی داشته باشید: با اولین اقدام سریع که خارج از پای قرار می گیرد یا با نگه داشتن یکی از برنامه های اخیر در مورد دوم. محدودیت نسخه رایگان: تنها یک منطقه ای در دسترس است، هیچ بسته پشتیبانی آیکون بخش مورد علاقه در شبکه 4x5 ثابت شده است مرکز اطلاع رسانی خاموش و برنامه پین ​​به اخیر در دسترس هستند فقط در 14 روز محاکمه نحوه استفاده فقط از منطقه ماشه (سمت راست وسط صفحه به عنوان پیش فرض) ضربه بزنید تا بلافاصله لیست برنامه های اخیر خود را در یک کنترل پنل نشان دهید، انگشت خود را روی صفحه نمایش نگه دارید، سپس برای تغییر به برنامه اخیر: حرکت انگشت خود را به برنامه که شما می خواهید سوئیچ کنید و سپس آن را بالا ببرید. برای ناوبری: اقدام سریع در منطقه بیرونی پای قرار می گیرد، از اینجا می توانید به صفحه اصلی دسترسی داشته باشید، دکمه برگشت، کشیدن پنل اعلان یا اینکه می توانید اقدامات مورد نظر خود را سفارشی کنید. دسترسی به میانبر مورد علاقه: آنها در بخش مورد علاقه قرار می گیرند. دو راه وجود دارد که می توانید به بخش مورد علاقه دسترسی داشته باشید: با اولین اقدام سریع که خارج از پای قرار می گیرد یا با نگه داشتن یکی از برنامه های اخیر برای حدود 1 ثانیه.

ویدئو معرفی برنامه

‏محدودیت نسخه رایگان: فقط یک منطقه ماشه ای در دسترس است، بدون پشتیبانی از آیکون پشتیبانی بخش مورد علاقه در شبکه 4x5 ثابت تنظیم مرکز اعلام اعلان خاموش و پین برای اخیر در دسترس هستند فقط در 14 روز آزمایشی در دسترس است Swiftly سوئیچ شما به ارمغان می آورد یک راه جدید چند وظیفه ای برای آندروید و توانایی استفاده از گوشی خود را با یک دست. این رایگان است و هیچ تبلیغی وجود ندارد، پس منتظر چه چیزی هستید، آن را دانلود کنید و به من اطلاع دهید که فکر می کنید. و در اینجا برخی از بازخورد از کاربر در بررسی: طراحی و عملکرد عالی قطعا باعث می شود چند وظیفه ای من آسان تر است این برنامه من را تنبل ساخته است فکر نمی کنم بدون آن می تواند بدون آن، آن را واقعا تغییر کرده است چگونه / استفاده از تلفن من و من زمان زیادی را ذخیره منحصر به فرد برنامه بسیار معروف Dev این برنامه را به صورت شگفت انگیز. در حال حاضر برای همیشه سپاسگزارم که ثروت به من لبخند زد روزی را یافت که این برنامه ما صادقانه امیدواریم که شما یک واکنش مشابه پس از استفاده از برنامه و آن را به شما کمک کند! اگر شما فقط یک مسئله، بازخورد یا تفکر ساده درباره برنامه ای دارید که می خواهید با من به اشتراک بگذارید، من بسیار خوشحالم که این کار را کردم. با من تماس بگیرید و کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهم داد.
‏ایمیل: thanhhai08sk@gmail.com توییتر: https://twitter.com/hainguyensk فیس بوک: https://www.facebook.com/ destadiosite / گوگل به علاوه جامعه آزمایشی بتا: https://plus.google.com/communities/ 107870609518185704657 با تشکر از کاربران زیر برای کمک به ترجمه های من: Jakub Lenk، Elior، Lirico Fennell، Nalmada، Roberto Garbarino ZeroBit، Alberto Quesada Pacheco اگر مایل به ترجمه هستید، لطفا http://ackuna.com/translate را ببینید - به سرعت تغییر دهید.
‏نکته: در برخی از دستگاه های Huawei شما باید گزینه در Dropzone Manager را فعال کنید تا کار این برنامه را انجام دهید در برخی از دستگاه های Xiaomi شما باید مجوز بازپخش پیمایش را با رفتن به تنظیمات برنامه ها به سرعت سوئیچ نمایش مجوز پاپ آپ راه اندازی مجدد برنامه اگر شما به صفحه اصلی بازگردید و سپس برنامه را راه اندازی کنید، آن را تا حدود 5 ثانیه پس از رفتن به خانه راه اندازی نخواهد شد. این محدودیت Android برای سرویس است.
What's new:
- Add Activate Move Button option in More Setting and quick action button Mode Move Button
- Add Auto move to Edge Screen option in More Settings and quick action button Move to Edge Screen
- Add the option of Hold on Screen and Hold Action in Quick Action
- Add Hold Action option in Favorite Apps Grid
- Fix some bugs and improvements
Note:
- See instructions on how to use the application on:
https://www.youtube.com/watch?v=IKwkOC8Ds4U

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده