Home Application Religion
Version1.0
Last update5/21/2018
Download count500
Size7 MB
Type Application
Category Religion
Developer جهان هاست

بسم الله الرّحمن الرّحیم

برنامه آیت الکرسی

دارای اسکرول خودکار هماهنگ با صوت

گرافیک زیبا وعالی همراه با صوتی زیبا و دلنشین

افلاین و بدون نیاز به اینترنت

فضائل آیت الکرس

در روایتی از امام باقر(ع) آمده است هركس آیة الكرسی را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بیچارگی در امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال زیادی بخشد.

رسول اكرم (ص) فرمودند هركس آیه الكرسی را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق می گردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگه دارد.

رسول اكرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: یا علی بر تو باد به خواندن آیة الكرسی بعد از هر نماز واجب. زیرا به غیر از پیغمبر و صدیق و شهید كسی به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمی كند و هر كس بعد از هر نماز آیة الكرسی را بخواند به جز خداوند متعال كسی او را قبض روح نمی كند و مانند كسی باشد كه همراه پیامبران خدا جهاد كرده تا شهید شده است و فرمود: بعد از مرگ بلا فاصله داخل بهشت می شود و به جز انسان صدیق و عابد كسی بر خواندن آیه الكرسی مواظبت نمی كند.

ضمن تشکر از شما به منظور انتخاب و نصب این اپلیکیشن به استحضار میرسانم که تمامی خدمات اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.لذا برای تامین هزینه های تولید و نگه داری اپلیکیشن از انواع سیستم های تبلیغاتی استفاده شده است، که مقدار اندکی از حجم اینترنت شما را مصرف و ممکن است گاها مزاحمتی برای شما ایجاد نماید.امیدوارم از نصب این اپلیکیشن لذت ببرید و پاسخگویی نیاز های شما باشد.منتظر برنامه های دیگر ما باشید

التماس دعا

You need to install data files in order to run this Application. Myket will download and install these files automatically.
Download | دانلود

In order to install this app, you should download and install Myket first. The will be automatically installed then.

×

Install Myket on your device