Home Application Travel & Local
jcharter

jcharter

Type Application
Category Travel & Local
Download count2 Thousand
Developer جهان هاست
Version1.0
Size3 MB
Last update1/22/2017
دیگه نیازی نیست برای خرید بلیط هواپیما به آژانس های مختلف مراجعه کنید
یا برای پیدا کردن پرواز های چارتر سایت های مختلف را زیرورو کنید
اپلیکیشن جی چارتر در کوتاه ترین زمان ممکن فرایند خرید بلیط را برای شما انجام میدهد
حتی توسط امکان هواشناسی نرم افزار قبل از سفر از وضعیت جوی و دمای شهر مقصد خود اطلاع دارید
در جی چارتر شما به کامل­ترین لیست پروازهای موجود تمام ایرلاین­ها دسترسی دارید و می‌توانید در هر ساعت از شبانه­ روز با ورود به این اپلیکیشن، بلیت مقصد مورد نظر خود را از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین اپلیکیشن خرید بلیت هواپیما بخرید.
تنها کاری که شما باید انجام دهید تعیین مبدا ، مقصد و تاریخ پرواز است و بعد از پرداخت آنلاین هزینه توسط درگاه های بانکی ، بلیط خود را در تلفن همراه دریافت نمائید
اپلیکیشن جی چارتر یک موتور جستجو و رزرو بلیط هواپیما است , اپلیکیشن جی چارتر با چند کلیک تمامی پروازهای موجود را جستجو کرده و در یک نگاه بر اساس ارزانترین نرخ نمایش می دهد و به این ترتیب امکان خرید بلیط هواپیما را به سادگی فراهم می کند و با پشتیبانی 24 ساعته، ضمانت پروازها و ارائه ارزانترین نرخ بلیط هواپیما ، ارزش افزوده ایجاد کرده و در جهت اهداف خود یعنی ارائه خدمات گردشگری الکترونیک از جمله رزرو بلیط هواپیما ، و در آینده رزرو هتل، رزرو تور و ... حرکت می کند . ماموریت تیم جی چارتر ارائه خدمات گردشگری در بستر وب با رعایت کیفیت و استانداردهای بین المللی می باشد.
همچنین جهت رفاه مشتریان عزیز قابلیت هواشناسی نیز به نرم افزار اضافه شده , که قادر به بررسی دما و وضعیت جوی هر نقطه از کشور و جهان قبل از سفر می باشید .
JCHarter ارزانترین سامانه فروش و نمایش بلیط چارتر هواپیما با امکان خرید آنلاین و صدور آنلاین بلیط هواپیما در کلیه مسیر های داخلی | کیش | مشهد | تهران | بندرعباس | قشم | تبریز | اصفهان | شیراز و.... , فروش آنلاین کلیه خطوط هوایی شامل ::. اترک ::.:: معراج .::. آتا .::. ماهان .::. آسمان .::. ایران ایر .::. کیش ایر .::. ایران ایرتور .::. کیش ایر .::. نفت ایر .::. کاسپین .::. زاگرس .::. ترکیش .::
You need to install data files in order to run this Application. Myket will download and install these files automatically.

In order to install this app, you should download and install Myket first. The will be automatically installed then.

×

Install Myket on your device