En
حجم:۹.۹ مگابایت
نسخه: ۲.۷.۲۳۹-beta-۲۰۱۸-۰۷-۳۱(۱۳۹۷/۰۵/۲۶)
کتاب
۴.۶۹
۲۶
۱
هزار
دانلود
Wikipedia Beta #1
Wikipedia Beta #2
Wikipedia Beta #3
Wikipedia Beta #4
Wikipedia Beta #5
Wikipedia Beta #6
Wikipedia Beta #7
Wikipedia Beta #8
Wikipedia Beta #9
Wikipedia Beta #10
Wikipedia Beta #11
Wikipedia Beta #12

   توضیحات

‏‏به ویکیپدیا بتا برای آندروید خوش آمدید! شما می توانید نسخه ویکی پدیا بتا را همراه با نسخه فعلی خود از ویکیپدیا برای آندروید نصب کنید، بنابراین می توانید از ویژگی های جدید خود قبل از اینکه همه ویکی پدیا برای کاربران اندروید را تجربه کنید، تست کنید. انتقادات و پیشنهادات ما به ما کمک می کند که اشکالات را حل کنیم و تصمیم بگیریم که چه ویژگی هایی برای بعدی تمرکز کنیم.

‏لطفا به ما در بهبود این برنامه با ارسال بازخورد در اینجا یا ارسال یک یادداشت به لیست پستی ما، mobile-android-wikipedia@wikimedia.org کمک کنید.

‏ برنامه رسمی Wikipedia Android برای کمک به یافتن، کشف و کشف دانش در ویکیپدیا طراحی شده است. شرط را با یک دوست با انجام یک جستجوی سریع از طریق برنامه و یا شیرجه رفتن به مقالات برجسته، تصاویر، مقالات توصیه شده و بیشتر با استفاده از خوراک کش بروید. با بیش از 39 میلیون مقاله در حدود 300 زبان، دانشنامه آزاد آنلاین مورد علاقه خود را در حال حاضر در نوک انگشتان شما است.

‏امکانات:

‏کاوش غذا - جدید 'کاوش غذا' ارائه می دهد توصیه می شود و به طور دائم در حال ارتقاء مطالب ویکی پدیا در راستای صفحه اصلی، از جمله مقاله های ترقی، وقایع فعلی، خواندن پیشنهاد، و بیشتر.

‏جستجوی یکپارچه صدا - به راحتی آنچه که شما دنبال آن هستید با یک نوار جستجوی برجسته در بالای برنامه، از جمله جستجوی صوتی فعال در دستگاه خود، پیدا کنید.

‏ در نزدیکی - با انتخاب نقاط روی نقشه تعاملی برای دیدن مقالات مربوط به مکان فعلی و نزدیک شما در مورد آنچه در اطراف شما است بیشتر بدانید.

‏پشتیبانی زبان - به صورت یکپارچه برای خواندن هر یک از ویکیپدیا پشتیبانی زبان، یا با تغییر زبان مقاله فعلی و یا تغییر زبان مورد نظر خود در حین جستجو.

‏پیش نمایش های پیوند - بر روی یک مقاله برای پیش نمایش آن ضربه بزنید، بدون اینکه جای خود را در آنچه که در حال خواندن است، از دست بدهید. برای باز کردن آن در یک برگه جدید، یک پیوند را فشار دهید و نگه دارید تا بتوانید خواندن مقاله فعلی بدون از دست دادن جای خود را ادامه دهید و زمانی که آماده هستید، به برگه جدید بروید.

‏جدول محتویات - بر روی هر مقاله به سمت چپ ضربه بزنید تا جدول محتویات ظاهر شود، که به شما اجازه می دهد به راحتی به بخش های مقاله بروید.

‏فهرست خواندن - سازماندهی مقالات شما را در لیست خواندن فهرست، که شما می توانید حتی زمانی که شما آفلاین هستید دسترسی پیدا کنید. ایجاد لیست هایی به طوری که دوست دارید، نام ها و شرح های دلخواه خود را به آنها بدهید و آنها را با مقالاتی از هر زبان ویکی آشنا کنید.

‏گالری عکس - بر روی یک تصویر ضربه بزنید تا تصویر را در تمام صفحه با وضوح بالا مشاهده کنید، با گزینه هایی برای کش رفتن برای مرور تصاویر اضافی کنید.

‏تعاریف از ویکی - Tap-and-hold برای برجسته کردن یک کلمه، سپس روی دکمه «تعریف» ضربه بزنید تا تعریفی از کلمه از ویکیپدیا ببینید.

‏Wikipedia Zero - دسترسی به ویکیپدیا برای آندروید بدون هزینه برای اپراتورهای اپراتور تلفن همراه. (لینک به اپراتورهای شرکت کننده).

‏نظرات خود را در مورد برنامه ارسال کنید! در منو، 'تنظیمات' را فشار دهید، سپس 'درباره برنامه ویکی پدیا'، سپس 'ارسال بازخورد برنامه'.

‏کد 100٪ منبع باز است اگر شما با Java و Android SDK تجربه دارید، ما منتظر مشارکت شما هستیم! https://github.com/wikimedia/apps-android-wikipedia

‏با استفاده از این برنامه، شما با ارسال پیام های تصادف اتوماتیک به یک ارائه دهنده خدمات شخص ثالث موافقت می کنید. اگر میخواهید این ویژگی را غیرفعال کنید، لطفا «تنظیمات» را فشار دهید، سپس «گزارشهای خرابی ارسالی» را در بخش عمومی بچرخانید. توضیح مجوزهای مورد نیاز برنامه: https://www.mediawiki.org/wiki/Wikimedia_Apps/Android_FAQ#Security_and_Permissions

‏سیاست حفظ حریم خصوصی: https://m.wikimediafoundation.org/wiki/Privacy_policy

‏گزارش خطا در خصوص خط مشی حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده خدمات شخص ثالث: https://www.microsoft.com/en-us/privacystatement/OnlineServices/Default.aspx

‏شرایط استفاده: https://m.wikimediafoundation.org/wiki/Terms_of_Use درباره بنیاد ویکیمدیا بنیاد ویکیمدیا سازمان غیر انتفاعی است که از ویکیپدیا و دیگر پروژههای ویکیپدیا پشتیبانی میکند. بنیاد ویکیمدیا یک سازمان خیریه است که عمدتا از طریق کمک های مالی تامین می شود. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید: https://wikimediafoundation.org/wiki/Home.
ترجمه شده توسط:     🔞AmirBozorgi🔞

   تغییرات در نسخه جدید

- Fixed audio playback.
- Minor bug fixes.
ترجمه شده توسط:     🔞AmirBozorgi🔞

   دسترسی های نرم افزار

 • اینترنت
 • نوشتن بر روی حافظه گوشی
 • دیدن وضعیت شبکه
 • دریافت حساب‌های کاربری دستگاه
 • ساختن و احراز هویت اکانت‌های دستگاه
 • تغییر در حساب‌های کاربری دستگاه
 • لرزش دستگاه
 • دریافت خبر بوت شدن دستگاه
 • پیدا کردن موقعیت جغرافیایی دستگاه
 • بیدار نگه داشتن دستگاه
 • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
  
۲۶
  
۴.۶۹
mehran Moshtael
۱۳۹۷/۰۶/۰۶
معمولی بود
  
مهرپویا
۱۳۹۷/۰۳/۰۷
تهوع‌آورترین ترجمه ممکن
‎−۱   
PEDI. M6
۱۳۹۵/۰۲/۲۷
فرقش با ویکی پدیا معمولی چیه؟