خانه برنامه سیر و سفر
راهنمای کامل مسافرت

راهنمای کامل مسافرت

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
تعداد دانلود۷۰۰
سازنده علی قربانی
نسخهv۱.۰
حجم۳۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۵/۰۴
‏‏آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که در مسافرت با مشکلی روبرو شوید و به اطلاعاتی نیاز داشته باشید اما به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت نتوانستید مشکل خود را حل کنید؟
‏با نرم افزار'راهنمای کامل مسافرت'دیگر شما در سفرهای خود با مشکلی روبرو نمی شوید.
‏با شروع فصل تابستان،برنامه ریزی ها برای مسافرت نیز شروع می شود؛به همین دلیل تیم ما تصمیم گرفت که اطلاعاتی را که برای سفر لازم می باشد را گردآوری کند و در یک نرم افزار کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
‏نرم افزار راهنمای کامل مسافرت دارای 6 بخش مختلف با مطالب کاملا متفاوت می باشد.اکنون بخش های مختلف نرم افزار را به شما معرفی می کنیم.
‏1-بخش وسایل مورد نیاز سفر: این بخش دارای وسایل مورد نیاز سفر برای شرایط مختلف می باشد.به عنوان مثال شما می توانید وسایل مورد نیاز سفر برای سفر در کوهستان و یا سفر در تابستان را دز این بخش مشاهده کنید.
‏2-بخش راهنمای سفر: این بخش راهنمای سفر به شهرها و کشورهای مختلف را داراست.راهنمای سفر به 15 شهر در این بخش موجود می باشد.8 شهر داخلی و 7شهر خارجی.هر راهنما دارای توضیحاتی از جمله اطلاعات شهر،چگونگی سفر،نام هتل ها و نام بازارها و توضیحاتی درباره ی آنها،مکان های دیدنی،هزینه ها و .... این بخش اطلاعات کاملی از هر شهر را در اختیار شما می گذارد.
‏3-بخش فرهنگ و رسوم: این بخش فرهنگ و رسوم شهرها و کشورهای مختلف را به شما نشان می دهد.فرهنگ و رسوم 8 شهر و 7 کشور در این بخش موجود می باشد.
‏4-بخش غذاهای سنتی: این بخش نیز دارای غذاهای سنتی شهرها و کشورهای مختلف می باشد.این بخش دارای 15 مطلب می باشد.
‏5-بخش سایر مطالب: در این بخش مطالب مختلفی مرتبط با مسافرت وجود دارد از جمله جهت یابی که می تواند به شما در سفرهایتان کمک های زیادی بکند.
‏6-بخش نقشه ی ایران و جهان: یکی از بخش های جالب نرم افزار راهنمای کامل مسافرت این بخش می باشد.در این بخش نقشه ی ایران و نقشه ی جهان هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است و شما می توانید در شرایط مناسب از آنها استفاده کنید.
‏نرم افزار راهنمای کامل مسافرت تمام مطالبی را که برای سفرکردن لازم است را در اختیار شما قرار می دهد.تمام مطالب این نرم افزار به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در اختیار شما قرار گرفته است.
‏لطفا نظرات خود را برای بهترشدن نرم افزار،از بخش ارسال نظرات در داخل نرم افزار برای ما ارسال کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟