استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
PDF Reader App : Read All PDF

PDF Reader App : Read All PDF

باز کردن فایل‌های PDF

نسخه۱.۳۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۳
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۷۹۴
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Trusted Android Apps- PDF Reader & Documents Tools
‏‏برنامه رایگان PDF Reader به شما امکان می دهد فایل های PDF را بخوانید و اسناد اداری را در یک مکان مدیریت کنید. بسیاری از افراد برای باز کردن فایل‌های PDF و کتاب‌های PDF مجبورند از یک مرورگر آنلاین استفاده کنند، اما با این برنامه PDF Reader رایگان و PDF Expert، می‌توانید فایل‌های PDF را بدون اینترنت مشاهده کنید. این برنامه PDF برای اندروید بهترین نمایشگر PDF برای مشاهده PDF است. این PDF File Reader & Docx Reader به کاربران خود عملکرد خواندن فایل های PDF را مستقیماً از تلفن همراه خود ارائه می دهد. برنامه ساده PDF Reader ویژگی خواندن PDF در حالت تاریک را فراهم می کند. با یک پی دی اف خوان قدرتمند، می توانید فایل ها را به راحتی مشاهده کنید. کتاب‌های PDF و یادداشت‌های PDF را در هر زمان و هر مکان با این کتابخوان PDF سریع بخوانید. این یک برنامه PDF رایگان و نمایشگر PDF برای همه اسناد PDF است. این برنامه PDF Reader - PDF Viewer برای اندروید را دانلود کنید و با همه اسناد به راحتی و به راحتی تعامل داشته باشید. تجربه خواندن PDF را با PDF Reader هوشمند و کتابخوان الکترونیکی دریافت کنید. این همه برنامه سند خوان برای PDF، Docx، Word، Excel و PPT است.
‏ باز کردن، مشاهده، و خواندن PDF با PDF Reader سریع برای Android. یک نمایشگر PDF ساده برای خواندن اسناد PDF و کتاب های الکترونیکی PDF رایگان و قابل اعتماد است. برنامه نمایش PDF اسکن و خواندن فایل‌های PDF. و مدیریت اسناد روی گوشی شما را بسیار آسان می‌کند. این بهترین کتابخوان PDF برای اندروید است.
‏ نمایشگر PDF آفلاین برای Android.
‏ پی دی اف خوان رایگان یک برنامه دفتر همه کاره است زیرا برنامه کتابخوان الکترونیکی ما یک پی دی اف خوان، ورد خوان ارائه می دهد. ، نمایشگر اکسل و نمایشگر پاورپوینت بدون اینترنت. این برنامه PDF خوان و نمایشگر PDF رایگان را نصب کنید و از خواندن فایل های PDF لذت ببرید. این یک کتاب خوان PDF و برنامه خواننده Docx رایگان است.
‏ همه اسناد مدیریت و کتابخوان DDF.
‏ خواننده PDF رایگان به شما امکان می دهد تمام اسناد PDF، Excel، Word و PowerPoint را مدیریت و مرتب کنید. یک مکان. تمامی اسناد آفیس نیز در این اپلیکیشن آفیس و اپلیکیشن پی دی اف موجود است که جستجو و مشاهده فایل های پی دی اف و اسناد اداری بسیار آسان است. این بهترین خواننده همه اسناد و مدیریت PDF برای اندروید است.
‏ باز کردن همه اسناد با یک پی‌دی‌اف‌خوان برای اندروید:
‏ پی‌دی‌اف‌خوان رایگان همچنین به شما در خواندن فایل‌های اکسل، خواندن اسناد Word و باز کردن پاورپوینت کمک می‌کند. نمایشگر PDF بهترین راه برای خواندن اسناد در تلفن همراه شما است. با دانلود رایگان برنامه PDF، اسناد را باز کنید، بخوانید، به اشتراک بگذارید و حذف کنید یا فایل ها را بچرخانید. برنامه Office Simple All Document Reader را نصب کنید و PDF، Docx، Word، PPT، Excel را بخوانید.
‏ با این برنامه آفیس و کتابخوان PDF، می توانید فایل ها را بخوانید و فایل ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این بهترین برنامه کتابخوان کتاب برای خواندن کتاب الکترونیکی است. این فایل خوان PDF را برای خواندن فایل های PDF خود دانلود کنید.
‏ ویژگی های برتر PDF Reader و PDF Viewer رایگان 2022.
‏ PDF Reader یک برنامه رایگان است.
‏ نمایشگر PDF آفلاین برای Android.
‏ All document reader همه فایل‌های PDF، Word، Excel و PPT را مدیریت می‌کند.
‏ صفحات PDF را برای مراجعات بعدی نشانک‌گذاری می‌کند.
‏ این یک کتابخوان PDF آفلاین برای مشاهده اسناد PDF است.
‏ اشتراک‌گذاری کنید فایل‌های PDF با دوستان خود.
‏ پیمایش سریع صفحه افقی و عمودی.
‏ جستجوی فهرست مطالب و متن.
‏ برنامه کتابخوان ساده و سریع.
‏ به راحتی فایل‌های PDF و اسناد خود را بر اساس نام پیدا کنید.
‏ >حالت تاریک را برای خواندن فایل‌های PDF تنظیم کنید.
‏ برنامه آفیس همه اسناد خوان رایگان برای PDF، Docx، Excel، Word، PPT، Docs
‏ در جستجوی PDF Reader و نمایشگر PDF سپس دانلود کنید این PDF Reader - نمایشگر رایگان PDF، برنامه خواننده همه اسناد و خواندن تمام اسناد آفیس، اسناد word، Docx، Excel و PowerPoint به راحتی. PDF Reader برای اندروید یک برنامه کتابخوان PDF ساده و سبک برای خواندن کتاب الکترونیکی PDF است. ویژگی مهم برنامه نمایشگر سریع PDF، مشاهده سریع فایل های PDF است. با این برنامه PDF می توانید به سرعت PDF را در حالت تاریک بخوانید. با یک برنامه خواندن PDF جدید، می توانید به سرعت به صفحه بعدی بروید. پی دی اف خوان بهترین برنامه آفیس برای باز کردن تمام اسناد اداری است. کافیست برنامه تخصصی PDF را دانلود کنید و تمامی فایل های PDF را به راحتی بخوانید. PDF Viewer برای اندروید یکی از بهترین برنامه های کتابخوان الکترونیکی برای خواندن کتاب های الکترونیکی است.
‏‏⭐️مدیریت آسان اسناد PDF، ورد، اکسل و فایل‌های PPT خود
‏⭐️ ویرایشگر PDF اضافه شد، pdf را تقسیم و ادغام کرد
‏⭐️افزودن امضای الکترونیکی PDF، متن و تغییر رنگ
‏⭐️تبدیل تصویر به pdf< br>⭐️بهترین برنامه PDF Reader و PDF Viewer
‏⭐️مشاهده فایل‌های PDF در حالت تاریک
‏⭐️تغییر نام فایل‌ها
‏⭐️جستجوی فایل‌ها بر اساس نام و بزرگ‌نمایی/کوچ کردن
‏⭐️نشانک‌گذاری فایل‌ها
‏⭐️پشتیبانی می‌کند چند زبان
‏⭐️تبلیغات کاهش یافته
‏⭐️رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱,۷۹۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر nima
١٢ ساعت پیش

خوبه نسبت به نسخه های دیگع بهتره 👌 ولی خیلی کنده 🗿

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mohammad🚬🗿
٣ روز پیش

‏✓ خیلی خوبه ‏✓ گذاشتن رمز برای پی دی اف ‏✓ پشتیانی از تمام pdf ‏✗ هیچی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ویکتور
٥ روز پیش

خوبه ولی چرا یهو هنگ میکنه

میپسندم۲ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

اسکن، ویرایش و ساخت فایل‌های متنی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده