خانه بازی اکشن
نسخه اندروید Lt. Pickles

نسخه اندروید Lt. Pickles

طرفداران سریال Kidding

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده blue eyes white dragon
‏‏1) این بازی در واقع یه بازسازی دقیق از بازی ای به نام Lt. Pickles است که در فصل اول،قسمت 9 سریال شوخی کردن
‏Kidding)‎) با بازی جیم کری،نمایش داده شد میباشد!
‏در نهمین قسمت این سریال ما چند بار بازی Lt. Pickles رو مشاهده میکنیم که جف (با بازی جیم کری) بیشتر به این بازی علاقه داشت و اون رو بازی میکرد...متاسفانه این بازی هیچ نسخه ای نداشت که بشه اون رو بازی کرد...به عنوان یه هدیه و همچنین یه یادگاری به طرفدارای این سریال این بازی رو ساختم...چون فصل سوم سریال لغوشد...بنابر این فک کنم حداقل طرفدارای این سریال با این بازی بتونن لحظات خوبی رو داشته باشن!
‏2) * توضیحی درمورد روند بازی:
‏شما باید چند شخصیت عروسکی که در این سریال مشاهده کردید رو با یک شلیک نابود کنید،بازی به صورت اول شخص هست و شما سه جون دارید،نباید بزارید این عروسک ها از صفحه خارج بشن،هر کدوم که خارج بشن یک جون از شما کم میشه...رکورد بزنید...با نابود کردن هر عروسک یک امتیاز دریافت میکنید!
‏*گیم پلی بازی بر اساس نسخه نمایش داده شده در این سریال ساخته شده*
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟